Přejít na obsah

Originální držák na hasící přístroj


Sovaja

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám problém s hasícím přístrojem. Jsem zvyklý ho vždycky v autě vozit a tak jsem do Yetiho koupil držák na hasící přístroj pod sedačku. Bláhově jsem si myslel, že tam přecvaknu můj starý hasičák, ukotvím držák dvěma šrouby a bude hotovo......a kulový!

 

Zaprvé pod sedačkou žádné díry na ten držák nevidím.....ale třeba blbě koukám, protože tam mám tu plastovou přihrádku na vestu, tak možná pod ní.....je tam taky spousta drátů, ale snad ho tam nějak napasuji

 

Zadruhé mě můj původní hasičák do toho nepasuje, je kratší a tlustší, takže nejde zapnout do těch popruhů, které k mému překvapení nejsou štelovatelné. Tohle je opět báječně vymyšleno....jen co je pravda......

 

Můžete mě někdo mrknout, jaký hasičák tam pasuje origo? A případně jak jste ho tam namontovali? Koukal jsem na fórum Octavií tam se to řeší dvěma plastovýma páskama....

IMG_20190226_060049_2.jpg

IMG_20190226_060112_9.jpg

drzak-pro-hasici-pristroj-skoda-original-1z0860231a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak musíš koupit ještě držák tohodle držáku + 4 x šroubky + 4 x plechové matice  2 x šroub z tmelem  samozřejmě se to montuje místo toho plastového držáčku té vesty, všechno tam orig. pasuje!       a hasičák ten co tam jde mají ve škodovce v náhradních dílech stejně jako to co jsem v úvodu napsal ale stojí skoro litr.

Editováno: , autor: macc33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...