Přejít na obsah

Výměna rozvodů


007jarda

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Ta cena mě nepřekvapuje... v neautorizovaném servisu počítej minimálně kolem 10000,- záleží co použijí za díly.

Osobně v Praze minulý rok u p. Petříka v Lahovicích to bylo cca 13000,- a byl tam naftový filtr ještě a myslím řemen příslušenství.

A oslovoval jsem víc servisů, kterým věřím a ceny +- stejné. 

Franta v garáži to asi udělá levněji...

Editováno: , autor: Vápno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak když měníš rozvody ve 130 000 a chceš mít zase 130 000 km klid tak bych dal nový i řemen.

 

Pokud se v tom chceš zase někdy v blízké budoucnosti hrabat tak ho tam nech - můj názor.

 

Prodáváme řemeny Continental a Optibelt v práci a mají solidní výdrž, ale když se to mění všechno tak bych vyměnil i řemen.

 

Chystám se také při další výměně 170 000 km vyměnit u auta komplet rozvody, pumpu, řemen

Editováno: , autor: ryzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha cena 9600 vc DPH komplet rozvody vc toho druhyho drazkovyho remenu. 2 x origo servis v Praze cena 13.500 a druhej za 15 a v Brne kolega za 21T. To sme cumeli jak vejri, kdyz prisla faktura.

 

Blby je, ze ani jeden jsme je nedelali ve 210T km ale cca ve 120 - 150. Vsem piskala vodni pumpa, mame 6 Octavii. Na 1,6 to nedela na 2,0 to piska na vsech.

Editováno: , autor: dettektorr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahojte mám O3 2.0  110kw 2016.  DSG  Kúpil som ju mala 158000km poctivých overoval som všetko klape ako ma ale počuť z motora taký jemný šuchot pravdepodobne  kladka alternatora? Alebo to môže byť aj rozvod mám ho meniť pri 210000km tak je predpísané...inak neviem čo by to mohlo byt .ďakujem za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

 Koncern neudává, co jsem viděl z Passatů s tímhle motorem, tak po 200 už začíná vypadat dost jetě, vytahaně, a dál bych to moc nepokoušel, tzn měnil bych zároveň s rozvodama. To na fotkách má tuším 200-250.

 

remen_olej_cerpadlo2.thumb.jpg.ed7b0d9a9a0ba8452d1c64b1517e8d78.jpgremen_olej_cerpadlo.thumb.jpg.ec30c5e4d6ebf9e27b96d3004849d9ae.jpg

Editováno: , autor: marek16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...