Jump to content

Recommended Posts

• 4 months later...

Mám O3 2014 2,0TDi 110kw, ve 105 tis. km byla dělána ve značkovém servise zadrhávající vodní pumpa v rámci reklamace, nevíte jestli mi při tom byl měněn rozvodový řemen nebo komplet rozvody. Zapomněl jsem se zeptat.

Ta cena mě nepřekvapuje... v neautorizovaném servisu počítej minimálně kolem 10000,- záleží co použijí za díly.

Osobně v Praze minulý rok u p. Petříka v Lahovicích to bylo cca 13000,- a byl tam naftový filtr ještě a myslím řemen příslušenství.

A oslovoval jsem víc servisů, kterým věřím a ceny +- stejné. 

Franta v garáži to asi udělá levněji...

Edited by Vápno
  • 3 weeks later...

Čaute,

Budúci týždeň idem meniť rozvody v Škodovke, pretože ten piskľavý zvuk sa už nedá počúvať. Odporúčajú mi vymeniť aj drážkový remeň, ale po kontrole mu nič není. Auto má 127000km, má zmysel ho meniť?

Díky :)

Tak když měníš rozvody ve 130 000 a chceš mít zase 130 000 km klid tak bych dal nový i řemen.

Pokud se v tom chceš zase někdy v blízké budoucnosti hrabat tak ho tam nech - můj názor.

Prodáváme řemeny Continental a Optibelt v práci a mají solidní výdrž, ale když se to mění všechno tak bych vyměnil i řemen.

Chystám se také při další výměně 170 000 km vyměnit u auta komplet rozvody, pumpu, řemen

Edited by ryzen

Praha cena 9600 vc DPH komplet rozvody vc toho druhyho drazkovyho remenu. 2 x origo servis v Praze cena 13.500 a druhej za 15 a v Brne kolega za 21T. To sme cumeli jak vejri, kdyz prisla faktura.

Blby je, ze ani jeden jsme je nedelali ve 210T km ale cca ve 120 - 150. Vsem piskala vodni pumpa, mame 6 Octavii. Na 1,6 to nedela na 2,0 to piska na vsech.

Edited by dettektorr
  • 1 month later...

Minulý týden jsem nechal vyměnit rozvody včetně vodní pumpy v autorizovaném servise Škoda a cena slušná ....po 15 procentní slevě na dily u auta staršího 4 let to vyšlo na necelých 11 tis. ,poptával jsem to i v jiných servisech a všude to bylo kolem deseti tis.

• Upvote 1

S cenou jsem spokojený,kapaliny účtovali dva litry,nechal jsem si to předem nacenit a při předávání auta k opravě jsem raději technika upozornil na slíbenou cenu,tak mi řekl ať mu to radši přepošlu ať mě nenatáhnou asi)

• 3 weeks later...