Přejít na obsah

Vyrovnání podlahy zavazadlového prostoru


budis

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

jsem čerstvým majitelem 2.0 TDi 4x4 s varioflex sedačkami a řeším zavazadlový prostor. Jsem muzikant a vozím kufr s klávesami, repro plus pár dalších věci, které se do auta bez problému vejdou. Už jsem se tu v jiném tématu ptal na větší koberec přes celou plochu...

 

Teď ale přemýšlím nad tím, jestli by šlo srovnat podlahu kufru a prostoru po odejmutí zadních sedaček. Jelikož je to čtyřkolka, je tam docela výrazný schod, což není ideální při nakládání/vykládání věcí. Neřešil to tu už někdo? Třeba dát pod koberec nějaký šikmý nájezd nebo jakousi "redukci", která by zvýšila nižší část podlahy?

 

Nevím, jaká je podlaha ve verzi bez 4x4, ale nějak jsem k tomu při objednávání nepřihlédnul.

 

Díky za případné nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Podle toho navodu to vypada, ze s mezipodlahou a sklopenymi zadnimi sedackami se da v aute spat jako v F3. Chapu to dobre? Zkousel jste to nekdo?

Btw. kdyz dam v konfiguratoru dojezdovou rezervu, tak nejde pridat mezipodlahu a opacne (v pripade 4x4). Takze bud a nebo?

Ve Fabce mam rezervu a zaroven mezipodlahu, ale tady to bude hlavne tim 4x4 co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná lepší řešení, protože s mezipodlahou nejde

Oboustranný koberec v zavazadlovém prostoru

  Varioflex zadní sedadla

 Sound System Canton

 Rezervní kolo ocelové (neplnohodnotné), zvedák vozu a klíč na kola

 Family paket II

 Vozy s 4x4

Rezervní kolo ocelové (dojezdové), zvedák vozu a klíč na kola

máš na tohle odkaz? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj chtěl bych tohle řešit taky, mám plastovou přepravku pro psa z které se otvírají rovně dveře, což samozřejmě v kufru nejde takže jí musím nadzvedávat, dneska jsem tak orientačně měřil a přemýšlel jak tam udělat takovou bedničku pod tu klec na cca 45cm šíře na pravém kraji kufru. U nás jsem na nic nenarazil, ale v Německu je nějaká firma co tyhle dorovnání podlahy do kufru vyrábí, tak třeba to někomu pomůže:

https://kofferraum123.de/k24/Ladeboden-Skoda-Karoq

Mají to kolem 360-400 EUR ale je to profesionálně provedené. Běžně do ČR neodesílají ale snad by se to dalo domluvit.
Sám jsem se ještě nerozmyslel, vzhledově je to perfektní, cenu bych asi překousl, jen mě osobně vadí že bych přišel o relativně velkou část kufru - mě by stačil vyvýšený pás 45cm na jedné straně. A pak ta doprava, nebejt korony tak bych si tam udělal víkendovej výlet (je to celkem z ruky, u Nizozemska)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2021 na 11:14, KyAeRtOiQ napsal:

Vypadá to stejně jako originál mezipodlaha. Ta se dá sehnat i u nás. Mezipodlaha + Bočnice. 

Mě to přijde o něco vyšší - mají buď 2cm pod nakládací hranu, nebo pak tu pro verzi pro psí klec kde je mezipodlaha na dvě části 60/40 a dá se odklopit každá zvlášť, a u té mají že je úplně v rovině s nakládací hranou.  Teda jestli se mi to správně z němčiny přeložilo :)

Každopádně ty říkáš že ta originální dvojitá podlaha se dá sehnat i do auta který dvojtou podlahu nemělo z výroby? Já jsem to nikde nenašel a měl jsem za to že když nemám ty zarážky u zadních sedadel, co umožňují držení a pohyb mezipodlahy tak to tam už to tam dodat ani nejde.. ?

Editováno: , autor: lukas_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to píše Škoda auto. 

https://cc.skoda-auto.com/cze/cs-CZ/extras-scenic?activePage=extraequipments&color=2Y2Y&configurationId=&extraEquipments=&id=CZE%3Bskoda%3B2021%3BNU74A5%3B1%3BGYOZYOZ%3Bmda20210129080342%3Bcs-CZ%3B%3B62001%3B62001&interior=AD&modifiedPages=&snapshotVersion=93a660d1-0bb0-4021-9b57-7f57cb8c63e6&trimline=NU4%7CStyle6200162001&visitedPages=trimlines

 

Doďelat to jde musí se koupit bočnice a podlaha. 

Ta podlaha pro psí klec je fajn že je dělená. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...