Přejít na obsah

Hlášení maxidotu


Omegac

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Můj problém je následující. Na maxidotu rapidu 1.0 liftback se neukazuje hlášení o aktivaci či deaktivaci start stop systému. Respektive ta velká tabulka. Ten malý ukazatel v rohu se objevý. Předtím se tabulka objevovala a teď ne. Nemůže to být nastavením? Nebo se jedná o problém? Děkuji za rady. Tak dneska přibyl další problém. Při jízdě mě napsala přístrojová deska porucha start stop systému a pak se rozsvítila kontrolka řízení elektroniky motoru a řízení výfukových plynů a auto padlo do nouzáku. V servisu řekli že to byla závada na druhém válci. Jenže v tu chvíli to nic nedělalo. Takže chybu start stopu nezjistily. Řekli, že mám jezdit dál. Tak já nevím. Chybu vymazaly. Že prý mám tankovat na jiné benzině. Zabiju na Čepu. Tak snad tam mají kvalitu. 

 

Editováno: , autor: Omegac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nechci zakládat nové téma kvůli takové blbosti, tak to fouknu zde.

 

Teď jsem měl svého rapida tři týdny v servisu a tak jsem si asi odvykl od grafiky MaxiDOTu v MR 2016. Ale nedá mi to a raději se chci zeptat majitelů rapidů MR 2016 jak se jim zobrazuje grafika na maxidotu. Jestli mi nepřehráli software maxika.

 

Máte všechny nabídky orámovány bílým obdélníkem? Nebo máte jen bílé vodorovné čáry nahoře a dole?

20190407_122349.thumb.jpg.3cec4d95a4559a54e51d70e910bb2c9b.jpg20190407_122229.thumb.jpg.8c6a06594a3007bc13fb14e0a9dc758a.jpg

Levá fotka je MR2017 a pravá je MR2016.

 

Já bych řekl, že jsem měl jen ty dvě čáry, ale asi se mýlím. Nevím, proto se ptám :).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...