Přejít na obsah

O II před face - projektorové světlomety


Nexus

Doporučené příspěvky

Ty jsou taky pěkný...už jsem na něj tehdy koukal na Aukru, jsou tam kolem 2500,-Kč za kus ...

Ale s tím dením LED svícením by se mi líbily více... Ale muselo by to svítit jako AUDI, jinak to nemá cenu

Editováno: , autor: Cjoctavian
citacia predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ta světla ve firemním Roomsteru a svítí to úplně na "ho..." vyzkoušel jsem asi dest druhů H7 (i nějaké debilně drahé za nějakých 6 kol jedna) a nestojí to za nic. Jsem sice už starý, pravděpodobně tedy hůř vidím, ale zcela subjektivně mohu říct, že normální H4 svítí líp a o xenonech co má žena v erese se už vůbec mluvit nedá. Mám nepříjemný pocit, že to je o ničem. Jednu chvíli jsem do těch čoček chtěl strčit xenonové výbojky, jenže to auto je leasingové a ještě je to operativní leasing (tedy spíše půjčené, že) a měl jsem pořád pocit, že se ráno vzbudím a dole bude stát ohořelý vrak....tak jsem to nerisknul a jinou zkušenost nemám. Kdybych si auto kupoval za své, tak chci základ s xenonama )do Octy ale do úplného základu to škodovka nenabízí a jestli se nepletu tak i za projektorové světlomety se připlácí a to bych tedy v životě neudělal. To je tak vše, co k tomu mohu říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobře to sice vypadá,ale já bych byl spíš rád kdyby se neco takového udělalo na dálkové světla..pokud jedu po dálnici, stejně svítím potkávačkama a na osvětlení cesty to stačí protože tam jsou reflexní prvky(teda aspon na D5 a části D1,kde jezdím nejčastěji), kdyz jedu v obci je tam většinou pouzliční osvětlení, které stejně ty potkávačky rozmělní. ale když jedu po obyčejné okresce za tmy(a nejde proti mě nikdo) používám dálková světla, tedy bych uvítal spíše vylepšení tu tohoto typu světel. Koupil jsem si OSRAMky H1 Night breaker, snad dneska přijdou tak doufám, že se to osvětlení zlepší, ty "hungáry" co tam byly nesvtily špatně ale také to nebylo to co bych rád. Na potkávačky mi stačí obyčejné paraboly a do nich jsem si také pichnul Osram H7 Ultra Life..

Nemá tedy spíš někdo zkušenosti s vylepšením dálkových světel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na předchozí stránce někdo dával odkaz na světla z aukra výrobce Taiwan Depo nevím jak přímo tyto na Octavii, ale nedávno jsem řešil na firemním Fordu transit rozbité přední světlo. Koupil jsem také od výše uvedeného výrobce světlo a ono se rosí a i světelný kužel je úplně jiný oproti originálu. Měnil jsem pouze jedno takže rozdíl tam opravdu je. Příště raději připlatím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ptáte se tu na projektory neboli světla s čočkou, a zkušenosti....

takže když chceš čočku kup si světla orig na scouta ty mají čočku na H7 lom světla je dobrej rozptyl lepší jak bez čočky , já je mám na obouch oktavíí v nich teda hidky jen cvakneš do auta na elektriku a svítí a naklápí..

kupoval sem je tady na foru cena byla kolem 4-5 tis už si to nepamatuju za pár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...