Přejít na obsah

O II před face - projektorové světlomety


Nexus

Doporučené příspěvky

On je to spíše "scout s čočkou", do elegancí se dávala klasická světla jako na nižších výbavách. Mám pocit, že u nás se za světla s čočkou nedalo ani připlatit. Každopádně výměnu za světla s čočkou doporučuji, do nich ještě nějaké dobré žárovky a měly by svítit o hodně lépe, než současné bez čočky. Já výměnu doporučuji, taky se na ni chystám, je to levnější možnost, než dávat xenony se vším, co k ním patří. :)

Samozřejmě tedy myslím vyměnit obě světla, z dotazu to trochu zní, že chceš vyměnit jen to jedno - pokud budeš dávat čočková světla, tak samozřejmě obě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj všem mám dotaz. Mam octavii 2 před facem a mám tam klasická světla. Jasně že bych bral xenony ale tolik peněz prostě nemam a napadlo mě tam dát tyto světla tak se chci zeptat na vaše názory jestli se to vyplatí či to nemá cenu. A pokud bych dal tyto světla musím mít ostřikovače světel jako u xenonu nebo je mít nemusím? A stačilo by jen vyměnit kus za kus nebo by se muselo vše překodovat? A kabeláž atd se dá použít ta co tam je nebo co vše je potřeba? Díky za rady a názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za mou neznalost a za to ,že to sem možná až tak moc nepatří ale jaké žárovky by se měli dát do těchto světel aby by bylo vše ok? Jako abych nikoho neoslňoval(pochopil jsem z jiného vlákna že žárovkama hid(či jak to dobře nazvat) budu oslňovat jiná auta a že by se tam neměli dávat? Mám v tom trochu nejasnost. A to samé z žárovkama co maj xenonovej efekt? A v jaké cenové reakci se pohybujou žárovky co by se tam měli dávat. Díky za pochopení mé neznalosti a za případné vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem jsem měl nezaviněné ťuknutí do pravého předku a světlo bylo v háji, tak jsem v servise přes viníkovu pojišťovnu uhádal změnu na projektor, samo ten druhý jsem musel zaplatit ze svých, ale byla to dobrá volba. Světlomety jsou originál, dal jsem tam H7 osram cool blue a svítí to o dost líp než ty obyčejné světlomety. Do xenonu to ještě kus má, ale už to není tak moc, jako předtím. Zase na druhou stranu, kdyby mi pojišťovna nezaplatila jeden světlomet, tak bych asi ty prachy za to nedal. Podle "skoda-dily" je to 3800,- za jeden a dát 7500 jen aby to svítilo líp je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš tam dát jakýkoli H7 žárovky, jaký jsi dával do světel s parabolou, včetně těch lepších jako Osram NightBreaker apod, stojí kolem 350,-/ks. Oslňují HID sady a to nejsou žárovky, ale výbojky, které ani správně podle zákona nesmí na silnici..

Editováno: , autor: Sharky487
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...