Přejít na obsah

O II před face - projektorové světlomety


Nexus

Doporučené příspěvky

U me OSRAM H7 Night Breaker Plus vydrzely 21 mesicu, 31 tkm. Pres den svitim mlhovkama, ale mam senzor, takze si zarovky casto bliknou (tunely atd.). Od zacatku tohoto roku mam OSRAM H7 Night Breaker Unlimited, tak uvidim, kolik vydrzi... :kol-32:

 

Nemam ale cocky, tak mozna jen tak pro srovnani...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám práve od samého začátku ty unlimited a dost mě zatím vydrž zklamala. Opravdu ani jednou nevydrželi dýl jak 4 měsíce. Vždy odejde jedna žárovka. Čím by to mohlo být? Prý je to dvojkových octavek bolest,ale vy problémy nemáte? Myslím že zase tak často snima neblikám aby to bylo právě pro časté rosvěcování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O týhle bolesti sem taky slyšel ale ani u mých halogenů sem ji nezaznamenal. Výrobce uvádí u Osram NBU 200hod mně odešla jedna až po cca 330hod. Teď mám Eufabky který svítí taky dobře tak sem zvědav na životnost. Klasika (Philips +) tam před tím byla víc jak 800hod a když sem je mněnil tak ještě svítily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ja som akurat dnes nahodil svetlomety TYC s cockou, pasovat pasuju dobre, vnutorne konektory mi pridu slabsie spracovane (ale za ten penaz, co by som chcel...) a svietivost neviem zatial posudit, bo uz tyzden u nas hmla...

Daj potom vediet co a ako. Ja som si kupil prave nove ziarovky xenesis trumatch. Svietia vyborne. Ale zaujimalo by ma ako by svietili v sosovkovych svetlach.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ohledem na zkusenost z jednoho autorizovaneho servisu, uz jste museli vysvetlovat halogen cocky na stk? :)

S dodatečně namontovanými čočkovými světly jsem absolvoval STK 3x (2 různé stanice) a bez mrknutí... a jinak za mě osobně mohu změnu doporučit, změna to byla na první noční pohled patrná ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z kratkodobeho uzivania zatial za mna spokojnost, nedaval som tam ziadne specialne H7 ( aj ked som chcel, noooo vykon na ukor zivotnosti, nechce sa mi to zbytocne preplacat) nastavili mi to v servise a jazdim si jak pan :) svietim tam kde mam, vidim co som so starymi (vybytymi) svetlometmi nevidel a pre mna je to 100 a 1. Cital som rozne recenzie, ze sa to nebude dat nastavit, bo to cina, ze to nebude licovat, ze cocka sa hybe a teda to nesvieti tam kde ma, proste cina... No zatial z nicim problem a dufam ze to este nejaku chvilu i tak ostane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám s nimi taky jen ty nejlepší zkušenosti, proti klasickým halogenům je to bomba změna. Taky doporučuju. Měl sem v nich Osram NB+, denní svícení v mlhovkách a a jedna žárovka mi odešla teprve nedávno (před tím byla přes rok a pul v obyč halogenech). Teď tam už jsou NB Unlimited. upoval jsem tady na bazaru, originál Škoda.

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak už zase asi po půl roce rupla jedna žárovka. Jak už jsem psal o páp příspěvků dříve používám osram nigt blue braker unlimited a nějak přehnaně snima neblikám a svitím snima po celou dobu když jedu a vydrž je cca půl roku a vždy jedna rupne. Když tady čtu jak všem vydrží strašně dlouho tak nevíte čím může být to časté praskání? Slyšel jsem že praskání žárovek je stará bolest dvojkových octavek ale že by to měl být až takový častý jev sem nečekal. Kde by tedy mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vnitř je páčka, která se dá zvednout, když právě vycestuješ do země kde se jezdí po opačné straně a změní se vykreslování světla (místo té klasické fajfky bude pouze rovná čára ale nebudeš oslňovat ostatní) za cenu horší svítivosti.

 

Nebo pokud rozlepíš světlo (jde to ale těžko), vymontuješ čočku a tu clonku, která vytváří lom světla a přehneš ji na opačnou stranu (třeba kolem sklenice s patřičným zahnutím) ... Složíš to dohromady a hotovo ale je to prasárna a chce to mít šikovné ruky...

 

Radši sehnat EU verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdavim mam takovy velky problem.Koupil jsem od jednoho pana halogenove svetlomety elegance s cockou po par problemech jsem je dostal do auta a zajel uz jen na technickou aby mi je seridily a ja mohl v klidu jezdit.Jenze na technicke mi znami rekl ze svetla jsou docela na hov.. ze nejdou seridit.Kdyz se prijede treba vecer pred nehakou stenu maji obe svetla ukazat tak trosku "hokejku" alias rovnou caru ktera jde v pravo nakonci lehce nahoru ale me jedno svetlo tento jev ukazuje jen velmi zdalene a druhy svetlomet mi misto tohoto jevu ukazuje spis jakysi oblouk ve tvaru kopecku.A to jsem do svetla zabudoval nove zarovky h7.Svetlomety jsem vyndal...vyndal z nich zarovky a podival se jak je to tam resene.Dole je jakysi rovny plech a na prave strane nejaky jazycek ktery ma delat asi dojem v efektu zahnuteho konce nahoru.Nikdy driv jsem s takovymito svetlomety neprisel do styku ale prislo mi ze tyto jazycky byly zjevne moc nahoru asi duvodem preprav od bejvaleho majitele ke me.Takze jsem necim dlouhym se ty jazycky pokusil sklepnout niz a pak vzit led bateku a prez diru kam ma prijit zarovka h7 to prosvitit na stenu.Myslite ze je to takto spravne?Mate nekdo tyto svetla abych mohl porovnat jestli ty ma nejsou nejak vadna?Moc dekuji z jakoukoliv odpoved

post-97533-0-85163600-1455990082_thumb.j

post-97533-0-84452800-1455990094_thumb.j

post-97533-0-29390700-1455990109_thumb.j

post-97533-0-50540000-1455990124_thumb.j

post-97533-0-34845600-1455990143_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem ty světla a nacpy je tomu pánovi do prdele páč tě podvedl. Jsou to tzv. angličani respektive světlomety pro levostranný provoz, u nás tedy nepoužitelný. Ty jazýčky jsou clonky který se vyklápí aby angličan u nás neoslňoval protijedoucí. Na jejich nastavení se nešťourá dovnitř něčím dlouhým ale je tam na to mechanizmus viz foto. Když tu clonku sklopíš tak ten rovný plech není rovný ale má tvar viz foto 2. a pro pravostranný provoz je opačný.post-46170-0-08419200-1455996405_thumb.j post-46170-0-51094200-1455996752_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už cena by měla napovědět. Já je nedávno kupoval za pár babek a taky sem si to důkladně ověřoval, i když byla cena nižší kvůli zanedbatelnýmu poškození (pak utrpělo jedno na parkovišti nenávratný poškození :) ) Že jsou to Angličani už asi měl poznat ten technik na STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...