Přejít na obsah

rozobratie a zatmavenie xenonoveho svetla superb II


Superb1.8TSI

Doporučené příspěvky

Ahojte superbaci,

 

Mam skodu superb combi 2012 a chcel by som upravit vnutra svetiel aj hmloviek. Chcel by som ich zatmavit, pretoze auto mam cierne a vidim takych superbov v nasom meste vela a chcel by som sa trochu odlisit.

 

Nasiel som na internete "tuningove" svetla, ktore maju cierno-strieborne vnutro svetlometu, ale tie niesu vhodne pre auta s original natacacim xenonom.

 

Tym padom jediny sposob ako to spravit je nejako setrne svetlo rozobrat. Tym padom odlepit predne sklo a upravit vnutro.

 

Co ma trocha znervoznuje je,ze nove svetlo stoji cca 400-450e (15.000Kc) a nerad by som ho kupoval.

 

Robil tu niekto takuto upravu?? Ak ano vie mi povedat na co konkretne sa mam pripravit a ako treba postupovat?

 

Mam vela otazok a chcem tuto upravu spravit, takze mi nepiste zbytocne,ze naco to robis a daj foliu na ne a podobne. Skor by som odcenil reakcie k veci.

 

Vopred dakujem za odpovede!

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zkusím ti odpovědět na vše :D 

1) horkovzduška a pár šřoubováků

2) chrom je sundaný, to co je na foto je jen plast bez chromu (pak přišel základ na plasty, plnič a lak)

3) rozlepení není težké ale chce to trpělivost a nic nezničit :D

4) jen jesem z toho sundal jednotky a odstřikovač aby se nic nerozbilo :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
On 5/4/2019 at 11:31 AM, papik said:

Tak přikládám fotky jak to dopadlo, teď mám nalakované mlhovky a už se lepí :-)

 

IMG_0446.thumb.JPG.2f3e0c26e6f90ed92f2b99393e30e157.JPG

No to je pecka, zhodou okolností sa mi pred týždňom rozbilo svetlo a zohnal som nové len bez nápisu Superb vnútri a irituje ma, že bude každé iné, takže som hľadal ako rozobrať svetlo. Podľa tvojich fotiek pozerám, že ten kúsok plastu s tým nápisom je dokonca samostatný kus, čo mi zjednoduší prácu, ale keď tak pozerám ako to vyzerá, tak asi toto bude môj plán na leto :D Len by som sa chcel opýtať čím si to potom lepil späť a či smerovku v pohode vidno, lebo som pozeral, že ten chlapík čo to robil na octavii tak daval smerovku zase na chromovo potom :) Ďakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Je to přijemná změna :-) ... jinak jsem to lepil zpět černým silikonem. Ten se mi osvědčil nejvíce. Směrovka je vidět úplně v pohodě. Na octavii 2 po fl jsem jich udělal mraky a není to extra rozdíl jestli tam chrom je nebo není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...