Přejít na obsah

Octavia motor AKL vůle pístů - výbrus???


Verticulus

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni řeším problém mám Octavii 1.6 74 kw motor AKL bral olej tak jsem sundal hlavu a že překroužkuji písty a vyměním těsnění na ventilech, ale všiml jsem si že písty mají dost velkou vůli písty se dají koupit jen orig.rozměr neřešil jste nekdo výbrus??? Jiný motor kupovat nechci bylo by to pravděpodobně to samé.Poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasun horny kruzok na rozne miesta vo valcoch zrovnaj s piestom a hned uvidis aka medzera je tam.mala by byt ako vlas takmer neviditelna.To aby ti motor ani po GO nezral olej treba motor dokonale utesnit.mierka na olej,tesnenie okolo vacky,hadicka na odvetranie kluky,odlucovac,sitko s klapkou k skrtiacej klapke,vicko na nalievanie oleja - to vsetko musi dokonalo sediet.pomeraj si tlaky po poskladani a najazdi 2000 km a vypusti olej a zmeraj tlaky ci sa zvysili.Ak sa budu kruzky dobre usadzat tlaky by mali byt vyssie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve válcích schůdek není nasununul jsem samotný kroužek (starý) do válce a mezera byla 0.55 to je hodně má být do 0.2 nové ještě nemám píst má nahoře 80 mm a dole 81 mm mluvil jsem u nás se zkučeným dědulou motorářem a je to prý normální kuli teplotám tak překroužkuji a uvidíme a vše ostatní přetěsním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...