Jump to content
Sign in to follow this  
CzechDave

Nářadí pro práce na elektronice Rapida

Recommended Posts

Ahoj,

často tu čtu návody na úpravy / doplnění výbavy Rapidů, které se neobejdou bez krimpování drátů a tahání pinů. V této souvislosti by mne zajímalo:

- jaké typ kleští se na tohle krimpování používá? Doma mám kleště na krimpování oček na klasické kabely, ty asi vhodné nebudou, že?

- jak vypadá přípravek na vytahování pinů z konektorů a kde ho seženu?

Díky!

Zrovna včera jsem někde na foru  v sekci eletkrika viděl sadu vypichováků s odkazy za cca 600? Zkus hledat, mě to na mobilu nejde 😶

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Filip Antoš
      Prodám dílenský vozík kvalitní značky Würth. Vozík je bez vybavení nářadím. Je téměř jako nový. Má na sobě drobné oděrky. Není to ale nic zásadního. Má 5 uzamykatelných zásuvek a vrchní desku upravenou pro odkládání nářadí a materiálů. K vozíku je i madlo, které není na fotkách namontováno. Rozměry vozíku jsou 62,5 x 41 x 94. Cenu bych si představoval okolo 5000. Částka je k jednání.
    • By Filip Antoš
      Prodám dílenský vozík kvalitní značky Würth. Vozík je bez vybavení nářadím. Je téměř jako nový. Má na sobě drobné oděrky. Není to ale nic zásadního. Má 7 uzamykatelných zásuvek. Dvě zásuvky jsou oproti ostatním vyšší. Rozměry vozíku jsou 67,5 x 45 x 103. Cenu bych si představoval okolo 5000. Částka je k jednání.

• By Novis23
      V aute namontovano automaticke rosviceni ktere rosvecovala predni potkavačky ted je nerosvití po otočení spínačem na parkovačky se rosviti palubní deska ale budíky ne +nesviti na autě nic ve treti poloze svítí pouze osvetleni spz + prední potkavačky pojistky v pojistkove skrini kontrolovany + výměna spínače nic sem nevyřešil
    • By Vitabo
      Ahoj, mám takovou otázku. Nezkoušel jste někdo, jestli ve Fabii I. funguje, a případně jak HUD (Head-up Display). Líbí se mi tenhle: http://www.hamletovygumy.cz/se155-monitor-s-hud-projekcnim-displejem-55/d-187558/
      respektive bych si ho asi objednal z ebaye za polovinu: http://www.ebay.com/itm/A8-5-5-Car-HUD-Head-Up-Display-OBD2-OBDII-Fuel-Consumption-Speed-Warning-System-/231644472296?hash=item35ef1623e8:g:auEAAOSw9N1VwwxJ&vxp=mtr

Tady k tomu video, jak to funguje: https://www.youtube.com/watch?v=cfUmRj976qE

Ale nevím, jestli mi tam půjde, respektive co mi tam půjde. Auto nemá téměř žádnou výbavu. Je tam příprava na radio a centrál (ale bez DO), počítač tam není.
      Nezkoušel jste to někdo? Zajímalo by mě, jestli to bude "jen" ukazovat otáčky, měřit rychlost, jestli i stav baterie, najeté km, anebo i spotřebu (tomu týpkovi na videu to neukazuje právě spotřebu). Ve fórech o dodělávání palubního počítače se psalo, že u tahle vybavených aut je potřeba měnit budíky, páčky a dodělávat čidlo venkovní teploty, takže z toho doufám, že by to tu spotřebu mělo umět počítat
    • By gourney
      Diagnostiku auto len tak rychlo neuvidi, tak sa chcem opytat ci s tym ma niekto skusenost:

Auto 3x pipe v momente ked sa rozbehne starter (myslim ze ine zavady pipali bud pred startovanim alebo az ked chytil motor),
      nerozsvieti sa ziadna kontrolka. Pipa to pri vacsine startov, nie uplne vzdy.

Na inych forach bolo par tipov:
       - nizka hladina chladiacej kv.:  tu mam ale nad max.
       - nizka hladina brzdovky : mozno, nie je ju moc vidiet, ale nedavno bola menena
       - problem s jednotkou ABS : aj ked to pipa tak ABS funguje, ale nemozem vylucit ze je to ono.

Asi to nebude suvisiet s poslednymi zavadami co riesili - vibracie brzd, stary vyfuk.
      Vsetko ostatne je OK
      Fabia I hatch, vyr. 07/2004, AZQ, 150t km

Ma niekto podobnu skusenost?
  • Create New...