Přejít na obsah

Tempomat - nefunkcny


Kukiak

Doporučené příspěvky

Kamo řešil jsem včera v autorizáku na scale rv 4/21 (klasický tempomat). Dělalo mi to asi každý druhý třetí start. Řešení - rozebrání a vyčištění páčky. Kdyby nepomohlo říkali že by vyměnili celou tu páčku na záruku (operace cca na 1 hodinu). Takže řešení už existuje v ŠA. Hezký den ti přeju 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Stalo se mi to minulý týden, jen tak, z ničeho nic. Nic nepomohlo, musel jsem vyměnit celou páčku (resp. obě). Musí se sundat volant a přečíst číslo dílu, podle VIN existují dvě varianty a údajně to nejde určit jinak.

Nový díl mě stál necelých pět tisíc, výměna ani netrvala dlouho, ale doporučuju označit si natočení volantu. Já jsem to samozřejmě neudělal a musel jsem to celé absolvovat dvakrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý problém, ale místo tempomatu to dělá omezovač rychlosti. Začalo to dělat po návštěvě servisu když mi do auta nahráli nový software, předtím mi svítila kontrolks EPC + nefungoval Start-stop k tomu mi řekli že je to softwarová chyba a nahráli ten nový software který mi hazí tuhle chybu. 
Fabia 3 (2020)

6FCD3C04-9B32-4B2C-90DB-317F5B0478F9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý deň, tak pridávam sa so Scalou, r.v.2020, svietila porucha EPC, porucha štart stop, nešiel tempomat, prístrojovka a osvetlenie rádia a klímy svietilo naplno a porucha SOS núdzového volania. Tak mi to v škode aktualizovali a chvíľu vyzeralo, že je všetko ok, no vždy cestou domov z práce mi nejde tempomat 😅 takže znova pôjdem na reklamáciu do škody a uvidíme. Diagnostika píše len chybu dátovej zbernice na riadiacej jednotke motora. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Dal som auto na Vag, ten hlasil poruchu v komunikacii radaru. Radar zdemontovali, vycistili. Vraj bol zateceny. Nahodil naspat, ale opat nejde. Konektor k radaru je vraj neskorodovany, cisty. Servisak si mysli, ze chyba v kabelazi. Myslite, ze teda iba kabelaz? Alebo to moze byt aj packa? Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...