Přejít na obsah

Rozbitý držák na brýle


chanzy

Doporučené příspěvky

Zdravím, povedlo se mi asi nějakým způsobem porouchat pomalé otevírání držáku na brýle (mám na mysli toto: https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1z0868565f47h-drzak-na-bryle-oe-23287.html) u Rapida. V podstatě zavírání/otvírání funguje, ale otevření není zpomalené, prostě to vylítne i s obsahem. Je to nějaká snadno opravitelná prkotina nebo je to na výměnu?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi to stalo,mohl jsme s tím zajet do škodovky na reklamaci,ale vyprd jsme se na to,vyndal ten držák na brýle ze stropnice a je tam takový zubatý kolečko,který to tlumí a je přivařené k té schránce a v tom spoji se utrhlo,stačilo to přilepit tavnou pistolí zpět a vše funguje tak jak má zase ;) není to nic těžkého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Strapatý napsal:

taky se mi to stalo,mohl jsme s tím zajet do škodovky na reklamaci,ale vyprd jsme se na to,vyndal ten držák na brýle ze stropnice a je tam takový zubatý kolečko,který to tlumí a je přivařené k té schránce a v tom spoji se utrhlo,stačilo to přilepit tavnou pistolí zpět a vše funguje tak jak má zase ;) není to nic těžkého.

Díky za tip. Je těžký vyndat to ze stropnice? Upřímně jsem to ještě moc nekoumal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...