Přejít na obsah

Led osvětlení nohou


tomasrem

Doporučené příspěvky

Zdravím mám takový velký dotaz mám fabii 2 2012 1.6tdi 55kw facelift plná výbava co byla v tom roce. Chtěl bych si udělat pomocí led pásku osvětlení nohou a chtěl bych to udělat přes spínač světel a mlhovek, že když zapnu světla večer aby mi svítil i interiér. Ve spínači světel je volná pozice 6 myslíte že je napájena když se sepnou světla? A kdy u řidiče někde u spínače světel nebo u pojistek najdu zem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změř si to voltmetrem, ale podle schemat je na pozici 6 napětí při vypnutých světlech a zapnutém klíčku. Na pozici 5 jen při obrysovkách a zapnutém klíčku, pozice 7 s hlavními světly a klíčkem. Kostřící body jsou na středním tunelu pod palubovkou.

Asi bude pro tebe nejjednodušší to připojit k osvětlení přístrojů. Jednoduše k některému vodiči co jde na pozici 13, 14, 16 nebo 17, a kostru z pozice 10.

Prostuduj si schémata, jsou tady ke stažení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...