Přejít na obsah

Tlačidlo Štart/Stop


CHOVKY

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Dnes mi tlačítko podruhé v záruce vyměnili. Už to šlo někdy dost špatně a bylo potřeba několik zmáčknutí, nebo víc síly. Při převzetí auta mě upozornili, že příště možná nebude chyba v tlačítku, ale, že mám poškozenou část, ve které je tlačítko uložené. Jestli jsem dobře rozuměl, je jeden úchyt ze tří ulomený. Prý to zatím drží.. Počítá se s tím, že to bych platil, protože jsem to poškodil.. tím, že jsem to díky špatnému tlačítku moc mačkal.. nestojí to moc, říkali asi tři stovky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda je, že čas od času se to samé stane i mě, ale měl jsem za to, že chyba je na mé straně - např. špatně zmáčknuté tlačítko. Ale jak to tady čtu tak to mnou nebude. No začíná se na autě projevovat více chyb co jsem zde na fóru pročítal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho tlačítka se bude vždy prášit, protože je tam odvětrávací dírka ze strany konektoru.

Takže je pouze otázka času, kdy ten problém nastane. Třeba u fordu mě to nikdy nezazlobilo.

V záruce škodovka dá druhé a pak si každý koupí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...