Přejít na obsah

Facelift Kodiaq


Michal B.

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Video už jsem viděl, takže změny budou asi jen kosmetické. Spíš mě zaujala ta barva auta, vypadá jako cappucino, kterou mám na kodiaqovi a už se nedá objednat. Nebo co by to jiného mohlo být za barvu? Jedině snad béžová Sahara, ale ta je u Kodiaqa jen ve zvláštním lakování...

A ještě mě zaujaly ty černé lyžiny, když má auto stříbrné lišty kolem oken...

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem ho vcera videl na cernaku, bohuzel jsem nemel u sebe mobil abych ho vyfotil. Predni maska je vystrcena dopredu jako u enyaqu a svetla maji novou linku jako ve videu. Zadni svetla maji take upravenou optiku a vevnitr vypadal stejne jen mel ten hnusny dvojramenny volant. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Je zajímave, jestli to opravdu bude vypadat takto. Nejprve jsem se musel snažit uvidět rozdíly. Nevylučuji, že se mi ve stáří zhoršil zrak😁  

Když jsem konečně našel známky změny, zjistil jsem, že jsou pouze výsledkem marketingového tlaku. Změny estetiky k lepšímu - nevidím. Ale tak je to s těmito FL - zřídka jsou opravdu hezke. Nic neruší ani nezlepšují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...