Přejít na obsah

Facelift Kodiaq


Michal B.

Doporučené příspěvky

LeeCe: to je len jeden z mnohých grafických návrhov (čítaj aj text), reálne bude ešte len prestavený facelift

 

"Právě ze špionážních fotografií vycházel i náš grafik Honza Lušovský, který svým návrhem naznačuje, jak by modernizovaný Kodiaq mohl vypadat."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 3. 2021 na 16:47, LeeCe napsal:

Jestli tohle je facelift, tak si dělají srandu, žádný rozdíl nevidím. Ty změny jsou max. změny mezi modelovými roky.  Asi si v Boleslavi nějak neuvědomili, že existuje konkurence.


Mozna proto je lepsi nekdy delat co nejmin. Ostatne jak to dopadlo u poslednich dvou generaci Octavie vime. 

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Facelift zatím ne, zatím běží předface. Dodání stále cca 2-3 měsíce. omezený výběr max style a omezené barvy. S barvami to bude ještě zajímavé u všech modelů. Uvidíme. Face by měl jít objednat cca květen.

 

 

Editováno: , autor: octabin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně nic moc, přední maska a světla se dala čekat, zároveň jsem čekal změnu ovládání klimatizace po stylu Tiguana, nestalo se, což je možná plus. Vlastně proč měnit něco za každou cenu, když to funguje a je o to zájem. Někdy ty facelifty moc nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kodiaq se nám vždy líbil, ale tohle je podle mě krok zpět. Ty světla se jim fakt nepovedly. Kola dělají auto, ale za mě dělají auto i světla. To je první věc, která člověka zaujme, když proti němu jede auto. Alespoň u mě. Trochu mi to připomíná FL Tiguana, ten se jim taky moc nepovedl (co se předku týče). Tam to pak zachraňuje alespoň výbava R-Line. Ale jinak taky pohoršení. A hlavně i co se týče cena x výbava. To co má Tiguan v Maraton Edici má FL Tiguan až ve výbavě Elegance, která je cenově někde jinde. Pro porovnání fotka níže. FL Tiguan nemá ani chromovanou mřížku i s IQ světly. Před FL verze při zvolení aktivního systému svícení, měla chromovanou mřížku. A při obyčejných LED světlech alespoň částečně chromovanou. Tímto se omlouvám za odbočení tématu, ale jen jsem chtěl poukázat na to, že Škoda není jediná, komu ten FL nejde :-)

 

Tiguan.thumb.jpg.3243eef6cceba1f1b367de16a9a07e57.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...