Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Qw3rtX

Nefunguje mi central

Doporučené příspěvky

Ahoj,bohuzel mam auto bez zamku pouze na DO,ale to se nejak podelalo.Auto se zamklo a uz se neodemklo tak jsem koupil nove dalkove ovladani z dvema ovladaci,ale nevim jak to zapojit a hlavne co v aute sundat.Mam tam dve krabicky,cerna a seda  obe ATC a nove jsem koupil  BENE 102 A,ale nevim jak to zapojit nesedi barvy kabelu.Neporadi nekdo?Diky moc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Tady ti nikdo neporadí, když porušuješ základní pravidla fora. Hledej, témata, kde se řeší podobné problémy se zamykáním, tady jsou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky
    Návštěvník
    Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

• Podobný obsah

• Od Wollmy
        Ahoj, mám takový problém a jdu sem pro radu.
        Centrál funguje pouze na odemknutí což je způsobeno nejspíše tím že i když zavřu dveře tak maxidot je ukazuje jako otevřené.. dále mi nejde otevřít kufr protože stejně jako u dveří maxidot taky ukazuje že je otevřený takže furt otevírám klíčem je to dost na ho*no musím pořád chcípat motor atd.. 
        Když si nastavím aby se osvětlení rozsvítilo po otevření dveří tak svítí pořád páč jsou jakoby pořád otevřený..
        a teď co s tím? někdo říká mikrospínač někdo svazky mezi dveřma a sloupkem..
        Setkal se s tím někdo? 
        Předem díky za opověd
        Škoda Superb 1 2.5 TDi BDG 120kw 
      • Od PTiCA
        Rozhodl jsem si na své Fabii r.v. 2003 s komfortní jednoutkou 443E dodělat komfortní stahování oken pomocí dálkového ovládání a rovnou jsem celý proces nafotnil.

Vycházel jsem z tohoto návodu za který děkuju @Tomas_ek

1) Nejprve jsem musel sehnat kabel pres COM1 port a rozchodit starý počítač který má port COM1 a funguje na něm DOS 6.22.
        Viděl jsem video že to funguje i pod Windows 7 a nějakou bootovací disketou ale ja jsem použil klasický počítač.

2) Další krok byl program VDS-PRO přes který se všechno nastavuje. Stáhnout ho můžete zde

3) Vše zapojit, zapnout zapalování a program VDS-PRO 

4) Zde vybrat kanál 46 - Komfortní jednotka

5) Další krok je kanál 11 - Login ve kterém musíte zadat Kod: 19283

6) Ted začíná pravá sranda. Musíme změnit hodnoty v EEPROM

Zde je seznam adres které je potřeba změnit. Jedná se o řídící jednotku + jednotky dveří

Postup je následující:
        Nejprve musíme zjistit původní číslo každé adresy. Vyberte kanál 26 - EEPROM čtení

Zde zadáme požadovanou adresu. V této ukázce kanál 04361

Výsledkem je hodnota 138 (tato hodnota se může být u každého auta jiná!!!)

Z této hodnoty 138 odečteme 8 a výsledek 130 zapíšeme pomocí kanálu 27 - EEPROM Zápis

Tento postup se stále opakuje u každého kanálu. Jen musíte dávat pozor na přičítání/odčítání hodnoty
        Například u adresy: 16416 byla výchozí hodnota 201 ke které jsem přičetl 16 a výsledná hodnota je: 217

To je vše. Stačí aplikovat tento postup na všechny potřebné adresy a vše funguje jak má. 

Ještě ukázka že vše funguje jak má...

Omlouvám se za horší kvalitu fotek ale počítač má ještě černobílý monitor a né moc dobrý jas.

EDIT: Pokud mate problem s pripojenim k jednotce, vyzkousejte v nastaveni "Baudrate" prepnout na "Try". Diky @JanT

Katalog partnerů kteří nabízejí služby v oblasti kódování funkcí
        https://forum.skodahome.cz/forum/476-nabídka-služeb/
      • Od mattus
        Zdravím, mám Fabiu II 2009 ale mám s ňou taký problém. Predné okná mám v elektrike a obidve nejdú ovládať ani hore ani dole zo šoferovho ovládača. Takisto nejde zamknúť ani auto tak ako by malo zo šoférových dverí. Keď ho z nich zamknem, tak nebliknú smerovky a všimol som si, že potom svieti tlačítko zamknutia v interiéri. Niekedy keď odtiaľ zamýkam sa mi stane, že nezamkne všetky dvere. Zo spojujazdcových dverí funguje ovládanie spolujazdcoho okna aj zamykanie a odomykanie tak ako má. Poistky som skontroloval, sú ok, mal som dole aj tapacír šoférových dverí a nevidel som aby boli konektory zoxidované alebo podobne. Nestretol sa niekto s niečím podobným? Vďaka
      • Od emsicz
        Ahoj, potřebuji provést následující opravy:

Benzinové čerpadlo netlakuje po otevření dveří. PZ dveře při zamykání z pozice řidiče tlačítkem ve dveřích zůstávají odemčené (hlavička zámku zajede, ale pak zase vyskočí, S1 má takový ten dvoukrokový chod zamčení a v tom druhém kroku kdy ostatní dveře jen jaksi potvrdí, že zámek je zamčený, tak PZ dveře zase vyskočí). Sahara nedochlazuje po dlouhé jízdě. Několik zadních parkovacích senzorů je KO. Upgrade DX navigace aby uměla buď aux-in, USB, nebo lépe bluetooth, ale pozor musí zůstat funkční měnič CD v kufru.  
        Vím, jsou to takové blbé problémy co se nikomu nechtějí dělat. Doporučte mi prosím elektrikáře, který umí tyhle problémy vyřešit, ideálně Hradec Králové nebo Praha. O ceně nesmlouvám, hledám profíka.
      • Od Majchel
        Ahojte,

uz od pondelka asi 2 dni mi pri startovani svietilo viacero kontroliek a po nastartovani (bez problemov) zhasli a vsetko slo ako malo. (erbag, motor, volant)

Dneska vsak pridem k autu, vsetko normalne, vlozim klucik otocim do startovacej polohy raz pretocilo valce a zacalo cvakat niekde medzi pristrojovkou a motorom. Cvakanie take ze mi pripomina rychle skraty kedze zhasinali a rozsvedcovali sa kontrolky na palubnej doske(ziarovka, volant ...), vyplo radio natvrdo a rovnako vyplo aj interierove svetla... Pribudaju kontrolky ktore svietia pred otocenim klucika....

Cvakanie je hlasne tak som to skusil len 3 krat a bojim sa co s tym dalej.

Mate niekto nejaky tip ? Ako to skusim pozriet aspon nastartovat a doviezt do servisu ? Poistky to asi nebudu, predpokladam nejaky skrat na startovacom obvode ? Ak chcete presnejsi popis mozem natocit aj video.