Přejít na obsah

1.6 16v Hučanie auta


Doporučené příspěvky

Zdravím prepáčte ak to tu už bolo som tu novy člen auto mi po naštartovaní začne hučať na neutrále pri akomkoľvek čo i len slabom  pridaní plynu to prestane neviem vobec čo to može byt ci je to niečo s čerpadlom alebo? dokonca nemusím mat ani zaradene len pridám plyn a prestane to nezaznamenal som žiadne cukanie niako sa nezmenilo chovanie auta len to hučí na voľnobehu a strašne mi to lezie na na nervy.huči to podobne ako vydretá kladka ale isto to nieje ide to skor z pravej strany kapoty alebo zo zadu neviem čo by to mohlo byť ked je tam prevodovka a rychlosti idu uplne v poriadku dakujem vopred za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Mám taky 1.6 najetých 165 tisíc. Rozvody měněny při 150k. Tady je odkaz na můj motor před výměnou rozvodů. Pokud budeš chtít, můžu natočit zvuk aktuálně. Teď zní hůř. Víc klepe i přes to slušné zacházení a kvalitní olej. Na youtube najdeš víc videí s identickým zvukem.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie hydrostely nám klepku obom ale to je v poriadku ale ja mám ešte v pozadí také hucanie ako techno hudbu?a práve to neviem absolútne čo to je ide to kdesi cca kolo batérie ale tam je len prevodovka a spojka alebo sa to odráža až kdesi s zadnej časti prednej kapoty ale neviem vôbec čo to je len keď pridám plyn tak hukot prestane 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...