Přejít na obsah

Drnčení motoru


thooomas.t

Doporučené příspěvky

Tak klapku vyměnili, dokonce mi na ní škodovka přispěla kulanci. Zpozoroval jsem, že auto lépe táhne hlavně zastudena. Mám to opravené tři dny, dneska při 1 stupni cvakání žádné, dva dny zpět po opravě mnohem menší. Tak ještě budu sledovat a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, tak jen oživíme téma. Tak motor po výměně klapky stejně občas zaklepal při zætahu, když bylo kolem 0. Začalo ráno teplo a už mě to přestalo. Myslím si, že to bude souviset s emisní normou, EGR atd když je pod nulou, jiné dávkování paliva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím Vás, tak po roce se opět ozývám. Na Octavii 1.6 TDI 85 kW jsem najel za rok cca 20 000 km celkem má 140000 vlastním ji rok. Drnčení se objevilo opět v zimě, když je zhruba pod 3 stupně, ale je o hodně slabší téměř žádné. Ale tankuji teťka přes zimu Vervu asi dle mého pomohla 2 x jsem během roku použil čistič do nafty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...