Přejít na obsah

prodleva pri zrychlovani


deto

Doporučené příspěvky

Ahojte,

posledne asi 2-3 mesiace som zacal pozorovat medzi 1800-2000ot a 2. alebo 3. prevodovom stupni jemnu prodlevu pri pozvolnom zrychlovani. Je to ako keby motor pri jemnom zrychlovani na chvilu zavahal a nasledne zrychloval dalej. Pri razantnejsom zrychlovani tento efekt nie je.

 

Neviete cim by to mohlo byt sposobne? Alebo je to len standardna feature, ktoru som si predtym nevsimol?

Mam 110kW verziu, predokolku s manualom. Tankujem vacsinou benzinu, z casu na cas Vervu alebo ine premiove palivo. Najazdene cca 55k km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam presne to same auto a ten samy problém (nebo feature?). Uz jsem to reklamoval v servisu při první garancce. Pry vymazali adaptacni hodnoty z ECU, ale je to porad stejne. Uz to mam napsane na druhou garancku jako jeden z bodu. Pozoruji to hlavne na dvojce. Tam je to velmi zretelne. Na trojku jen velmi nepatrne. Kdo o tom nevi, si toho ani nevsimne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Asi před měsícem jsem koupil stejné auto,najeto 100tkm  a už jsem si taky toho několikrát všiml,dal jsem ho hned do autor.servisu na diagnostiku a prý vše je v pořádku bez závad,ani zkušební jízda je nepřesvědčila,přitom se stačí na to trochu zaměřit a i laik si toho všimne (když řídí) bylo mi doporučeno dát aditiva,vyměnit palivový filtr a takové radoby odborné rady.

Strašně by mě zajímalo čím to může být a jak se toho zbavit,poradí někdo? děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...