Přejít na obsah

Rezonovanie dverí pri hudbe


marc9l

Doporučené příspěvky

Čaute, máte niekto skúsenosti o vyriešením rezonovania dverí pri zapnutej hudbe (Karoq - Style výbava)? 

Mám príplatkovú výbavu Canton a často sa mi stáva, že pri niektorých skladbách rezonujú všetky 4 dvere.

Bol som s týmto aj v servise, no odpoveď bola taká, že dvere sú skladané pre sériové reproduktory a tým, že Canton reproduktory sú silnejšie dvere môžu rezonovať (respektíve výplň dverí).. Je takáto odpoveď normálna? :D

Čakal by som, že ak si priplatím Canton výbavu, tak výplň dverí tomu v Škode prispôsobia.. 

(prehrávaná hudba je cez Spotify aplikáciu, čiže o kvalite formátu asi netreba diskutovať)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak rozoberiem dvere sám, padne mi na ne záruka :/ (potvrdené v Škode). 
Ale ďakujem za info..
Sundání tapecu nejde nijak poznat - je otázka pootočení pojízdné matky, vycvaknutí z úchytek a odpojení svorek. Stačí vylepit ten tapec. Co se dá nalepit dá se i odlepit [emoji16]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...