Přejít na obsah

Nefunkční prakticky vše


p.o.d.r.y

Doporučené příspěvky

Ahoj přes noc když se ráno nastartovalo auto tak ihned naskočil motor, ale vše ostatní jako servo, posilovač brzd, airbagy atd atd... vše nefunkční na přistrojovce vyskočí snad všechny možné chyby. Baterka me prijde v pohode, protože když zamykam i zrcatka se sklápějí. Zkusil sem napíchnout na diagnostiku po smazání chyb ihned všechny naskočí zpět. Nevíte po čem jít? Octavia 3 combi rok 2014 obsah 1.6 TDI 81KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rikas vypsalo to vsechno co mohlo. Tahle elektrika jako svetla, blinkry , sklopení zrcátek vsechno jde i rádio a bluetooth. proste se rozsviti cela palubovka jak vanocni stromecek a zacne to psat vsechny chyby jako - esp, servo, posilovac brzd abs, nefunkční ochrana cestujících , airbagy, kontrola tlaku v penu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi jednou uplne to samy. Ale na S2. Vim, ten uplne stejnou el. vybavu nema. Natankoval jsem benzin, zaplatil, nastartoval a vanocni stromecek. Vypsalo to co mohlo. Volant ztuha, brzdy ztuha.... Opatrne jsem odjel na parkoviste za benzinkou a (nevim proc) me napadlo vyndat a zandat vsechny pojistky co jsou v motorovem prostoru. Pak jsem nastartoval a vsechno slo. A chyba se uz nikdy neopakovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...