Přejít na obsah

Panoramatické střešní okno.


Martin18

Doporučené příspěvky

Vrzala mi panorama při krutu karoserie, třeba když jsem jel přes dlažbu. Dělalo mi to i při ohřátí interiéru, ale jen když byla zavřená. Pokud jsem jí vyklopil nebo otevřel, byl klid. Skřípání se ozývalo z míst nad hlavou řidiče. Měl jsem to na 2x v servisu a podruhé se jim to povedlo ve spolupráci se ŠA odstranit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V rámci servisní prohlídky se má pročistit a promazat vedení, k tomu určeným mazivem a to v některých případech pomůže, někdy jen dočasně.

Na můj datum výroby bylo TPI (číslo nemám)- dotažení  povolených šroubů, teprve to pomohlo a už se nic neozývá.

Samozřejmě se servis bude nejdřív snažit jen namazat jestli to nepomůže, dotažení totiž znamená rozebrat střechu a to je nejméně na půl dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus třeba nějaký plochý čistý šroubovák, ideálně něco plastového strčit mezi strop a ten plast. Nervat to dolů aby se nezlámala stropnice a nevyskákali příchytky, ale jen zlehka odcvaknout všechny ze předu a pár z boku aby ses tam dostal malíčkem s nějakým mazivem a lehce přejet ty plastové hrany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...