Přejít na obsah

Autokoberce


apolo123

Doporučené příspěvky

Ahoj jaké máte na svém supovi za koberce ? Chci s vaničkou a nejlépe s připínáčky. Rozhoduji se mezi těmato 

https://www.autohotarek.cz/gumove-autokoberce-skoda-superb-ii-2008-2015-rezaw-plast/filtr-vozu-skoda--superb-ii--2008-2015 , https://www.autohotarek.cz/gumove-autokoberce-skoda-superb-ii-2008-novline/filtr-vozu-skoda--superb-ii--2008-2015

 

Rezaw-plast mají připínáčky i vzadu ale nemají středový tunel vzadu a Novline zas nemá připínáčky vzadu ale má středový tunel a u novline mám strach že mi koberce budou zavazet mezi pedály (při zmáčknutí spojky k zemi) mám obyč koberce a lezou mi do pedálů . Jaké máte vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koberce do S2ky sú univerzál na sedan alebo kombi. Vzadu pripínačky nemáš... Teda ja nemám. Každopádne vzadu tie koberce západnú presne do podlahy, takže nie je šanca, aby sa niekam posunuli. Preto tam asi ani nie sú pripínačky. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, mioa701 napsal:

Ja mam tieto, po prvej sezone som spokojny.

 

Edit: chcel som vpredu s tymi pripinackami, tak mi ich dam dorobili, aj ked na foto nie su. Vzadu nie su ani original, ale drzia dobre aj bez toho, nema to kam odist.

Nezavazi ti to u pedálu ? Doslapnes spojku až na podlahu ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam originaly na leto textilne aj na zimu gumove

 

gumove su super ale fakt len na zimu, vidno na nich kazdu smietku, kazde stupenie topankou zanecha otlacok,

takze nasadim na jesen-zimu ked sa zadazi a este vo februari-marci idu prec

 

textilne tiez original sa velmi lahko cistia, tiez ako aj gumove maju pripinaciky len v predu, pricom vodico kobercek je zo spodnej strany este navyse zdrsneny aby sa vobec nehybal, on sa tak zakusne do textilneho calunenia ktore tam je, ze sa neda s nim pohnut aj keby tam pripinacky neboli

 

tie fotky co su tu ako neoriginaly by som nechcel, predsalen originaly nesmrdia, su presne a pekne, okrem ceny asi nemaju nevyhodu

jak gumene tak textilne

 

Inac mam ich 7 rokov a su stale ako nove

 

Ako pozeram tak neoriginaly maju rozne ine zahnutia a vzdy niekde navyse, presne tam kde to netreba a kde to moze zavadzat

 

Nemam na stredovy tunel vzadu ten prehoz ci ako sa to vola a vobec mi nechyba, co som ale chcel povodne riesit je vanicka v kufri, ale kedze mam kolajnice a vanicka je len gumova, tak textilna nema zmysel a preto v kufri nemam nic

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vysavacom to staci na 95% pripadov, vysavam asi 2 krat tyzdenne v lete a raz za mesiac v zime (nielen koberce, ale cele auto)

 

gumenne koberce klasicky kefkou (ryzak) ale jemnou kefkou s vlaznou jarovou vodou a oplachnem, vyschcen bud v aute, alebo doma

 

textilne koberce som za ten cas (7r) len lokalne vykefoval so saponatom ... predsalen sa po nich chodi,

aj ked mam doma vykonny tepovac, tak som ich doteraz netepoval, pokial na nich nieje ketchup, dzem a podobne pochutiny, tak nie je co tepovat,
a jedine co bolo nutne vycuistit boli zvratky od 2r dietata, ale ako pisem kefka to poriesila

 

faktom je ze to presitie napisu superb na textilnych kobercoch uz nieje take svetle biele ci strieborne, ale zase uchyl niesom aby som tepoval len koli tomu

a to som uchylny dost na cistotu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...