Přejít na obsah

Kabely v přihrádce spolujezdce


Doporučené příspěvky

Ahoj, možná zde je již podobné téma, ale v přihrádce u spolujezdce u mé O2 RS CR jsou v "kaslíku" asi 4 kabely, USB(samice), USB jako od nabíječky, široký konektor jako pro napájení Iphonu nebo něčeho podobného a 3,5 jack. Ovšem po připojení flash disku, nebo i telefonu se na radiu nezobrazí žádný jiný vstup. Mám připojenou pouze SD kartu. Neví někdo k čemu slouží tento svazek? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já si spíše myslím, že pokud tam má i kabel na iPhone, tak to může být kabeláž od Parrotu, viz. foto. Osobně jsem to tak měl na F1. Kdyby měl MDI, tak by neměl všechny kabely, ale pouze konektor, kde si může zapojit kabel, který bude potřebovat.

parrot.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Drapa napsal:

Já si spíše myslím, že pokud tam má i kabel na iPhone, tak to může být kabeláž od Parrotu, viz. foto. Osobně jsem to tak měl na F1. Kdyby měl MDI, tak by neměl všechny kabely, ale pouze konektor, kde si může zapojit kabel, který bude potřebovat.

parrot.jpg

Přesně tohle je tam vytažené.. Jak to má prosím fungovat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už je to chvilka co jsem to hledal, takže třeba ten 40pin už jsem teď nenašel, ale tady je jedna potvora

 

Sám jsem si kdysi myslel, jak ušetřím a koupil jsem si USB+Jack kabel... no usb to nepoznalo nikdy a AUX šuměl, teď mám napřímo USB port v MDI a USB kabel ven, ale to už je off topic 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Drapa napsal:

jo takhle, no to by nebylo špatné, ale já to nakonec u sebe v autě udělal takto:

usb1.thumb.JPG.a01d6abb30fcf9f238554f7a86b2bec9.JPGusb2.thumb.JPG.0bd2f89f94845531fde32ee3e540e8aa.JPG

mám USB na pevno, celkem mi to takto i vyhovuje... kdysi jsem to měl v popelníku, ale výměna USB nebyla moc pohodlná :-) 

 

Já mám PLA2.0, já tam mám plno :D

 

Chtělo by to sundat kaslík a podívat se, kam to vede, ono nenajde úložiště, co má auto za radio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...