Přejít na obsah

Po svolávačce při přidání a ubrání plynu motor škube


Baconn

Doporučené příspěvky

Zdravím lidi,

 

Obracím se sem s dotazem na škubaní motoru, protože nevím, čím by to mohlo být. Prošel jsem spoustu přízpěvků a nic k mému tématu jsem nenašel.

Před rokem a něco jsem byl na svolávačce ohledně emisí. Po přehrání SW začal poskakovat otáčkoměr na volnoběh. A přidalo se škubání při přidání plynu a ubrání. Pustil jsem se do čtení a zjištění, čím by to mohlo být.  Nezjistil jsem. Pak jsem měnil práci a autem jsem přestal dojíždět. Od té doby jezdí jenou za týden s autem žena. A začali jsme to připisovat velkýmu nájezdu (minulý měsíc 200 000 km) Asi před měsícem jsem jel s autem kolegy, které nebylo na svolávačce. Auto se stejným motorem a vetším nájezdem a problém tam nebyl. Tak jsem zajel do autoservisu, kde mi auto připojili na diagnostiku. 


Řídící jednotka vyhodila tuto chybu:

 

Informace o závadě: 01044

 

Popis:

ridici jednotka chybne kodovana

 

Možné příčiny

ridici jednotka chybne kodovana-omezena funkce

 

Možné projevy:

sviti kontrolka

 

Doporučený postup:

kontrola kodovani ridici jednotky

 

Informace o závadě: 01044

 

Popis:

P041400_Napouštěcí ventil sekundárního vzduchu -N112:zkrat,",",

 

 

A zajímalo by mě, je možné, aby to bylo chybnou manipulaci a nahrámín SW v servisu Škoda, nebo je to proště poruch sekundárního ventilu, tak jak je to napsané, A pokud ani jedno z toho, tak čím to je?

Děkuji za rady :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Byl jsem v autorizovaném servisu, a tam mi jej hodili na diagnostiku řekli, že to je vstřikama. Mechanik řekl " nejsou na tom špatně, ale  bude to tím." Prej sekundární ventil tento motor nemá a chybu tam nenašel.  Abych pravdu řekl, nejsem v tomto ohledu vůbec zkušený, tak jsem jim to věřil, zaplatil za čas mechanika a jel domů.  Před 14 dny se mi naskytla možnost koupit Octavii III FL, tak jsem tu svou Octavii II FL pustil bohužel do světa.
Každopádně děkuji všem za rady. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...