Přejít na obsah

Exkurze ve Škodě v Kvasinách


mfrolka

Doporučené příspěvky

Ahoj tak jsme ze synem apsolvovaly tu exkurzi v Kvasinach a parada .Urcite doporucuju nic se neplatilo a delaji prohlidky i sobotu..jen jsme se nedostaly na superba ( uz tam jede omlazena verze a i hybrid tak tam nikoho nepustiju )ale videli jsme robotickou svarovnu montaz karoq kodiaq ateka a cupra  je to hodne podobne a v zasedacce o hystorii fabriky z Kvasin    stoji to za to ..Navis spickovy pruvodce pan v duchodu ktery tam delal 45 roku technologa ..dostanete vestu bryle a zvukovy  port. bohuzel sa tam nesmi fotit ani natacet ale tady je odkaz na vyrobu octavie v Boleslavi je to hodne podobne jen jiny typ auta  a objednava sa prohlidka v muzeu v Boleslavy http://museum.skoda-auto.cz/prohlidky/prohlidky#extendablemodulewebpart

 

20190330_153839.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem možnost tenkrát v roce 2011 na prohlídku, ale nakonec se neudálo.

Měla se projít výroba Yetiho. Já měl objednaného Yetiho a v ten den prohlídky šel ten můj do výroby?

Ale jak se dívám na videa jak to tam probíhá tak to musí být super zážitek pro velké a hlavně pro děti. Já to mám z ruky, jsme z Opavy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 5. 4. 2019 na 14:09, Michal B. napsal:

No to je sranda, jak musí mít tu logistiku připravenou aby vše jelo jak po drátkách. Jediné zdržení tam snad není ani možné. Na hromadě kupa dílů a pás jede bez zastavení.

No oni to pak dodavatelé taky pěkně platí;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...