Přejít na obsah

Nejdou otevřít dveře


Kokeš

Doporučené příspěvky

co spínač ve dveřích??

myslím, že nejsi první kdo má problém se zámkama, tak se tady zkus porozhlídnout

napiš do vyhledávače mikrospínač a najde ti to dost témat, kde řeší tvůj problém

třeba tady

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...ikrospínač

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...ikrospínač

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...ikrospínač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Hoj.Nejspíš ude problém v konektoru na zámku nebo na nějakém kontaktu.Kolegovi jsem se nedávno dobýval do levých zadních.Jemu zůstaly dveře uzamčené a po čase přestaly reagovat úplně.A jak se zamkne safe systém tak ty dveře neotevřeš.Aspoň jsme na to nepřišli.Musel se na zavřených dveřích sundat tapec i ten plech.Potom zkoušel opakovaně otevírat a zavírat a já jsem lomcoval za zámkem a konektorem.Asi po 20 minutách se to povedlo.Rozebral jsem zámek,prostříkl kontakty a zatím je klid.Tak radši moc neotálej ,dokud ti jdou otevřít.Jak se blokne úplně,tak si užiješ.Pokud nemáš moc času tak dveře centrálem odemkni a odpoj konektor.A do opravy je zamykej ručně.

Zduř

ale ako dam dole tapec pri zatvorených dverách????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkousel vsechno mozne a nemozne a nic, takze doslo na nejhorsi. Odnytovani, sundani kryciho plechu a vyndani oteviraciho mechanizmecku. Asi pul hodiny jsem studoval co by tam mohlo byt spatneho a proste jsem nic nenasel, venku fungoval uplne bez problemu. Takze jsem ho tam zkusil namontovat zpatky a ono to zaclo fungovat normalne tak jak ma.Takze vlastne ani nevim cim to bylo.Takze zpetna montaz, zanytovani, tapec zpatky a vsechno funguje tak jak ma. Nicmene to byla pekna pakarna. Konecne je Fabka v poradku a muzu ji konecne prodat, uuz aby byla pryc.

LEN DPLNIM moju skusenost, nemam sice dialkove ovladanie, ale stalo sa mi to iste, ked mi znamy, ktorý mi robi servis odstranoval zatekanie do dverí, tiež somtam maln nity, tak ich odvrtal, dal tam ako on hovorí nitovacie matice, prestesnil silikonom a poskladal naspat. Vysledny efek bol, ze uz do dvereí netecie, ale dvere sa nedali otvoril. Positka sice po zatiahnztí vnutornej klucky vyskocila ale dvere otvorit nesli. Pomohlo to jemne pritlacenie dverí dovnutra. Ked som mu to povedal, odpoveda ze to nieje problem a treba len dostavit zamok. Zobral auto, za 2 hodiny bol spat a bolo to OK. Co robil neviem, ale kedze ja nemam elektriku , tak to u mna to bolo 100% v mechanike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
jestli pomůže jen zatlačení na kliku a ne na dveře, tak bych to tipoval na špatně usazený (příliš napnutý ?) lanko klika/zámek.

jo jo tohle bude jeho problem moc našponovaný lanko k vnější klice dveří na to pozor je to zrádný pěkně sem si s tim zavařil když se Octavie začly prodávat dávno tomu ale na tu pakárnu co sem si tim udělal nikdy nezapomenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravíčko mám problém....Fába hatch.. zadní pravý..asi vypadlý táhlo centrál skočí jenže klika nic...vnitřní to samý!!!Jak na to?dveře nejdou otevřít!!!pač sou zaseklý a jak do nich? vykuchat jako kapra?! už se mi nechce pač mám vykuchaný už u řidiče viz téma táhlo el. okno...dobrá rada nad.... nevim asi sem herbyho nas.... a ted mi dělá naschvály nebo nevim díky všem co ví o čem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Před 14 dny mi nejdou otevřit prave dvere a od dnesniho dne i leve dvere co se stim da delat.Dekuji za pomoc.DAlsi den po poklepani se leve dvere otevreli,proto jsme odpojili privod elektriky k temto dverim a zajistujeme zevnitr.

Editováno: , autor: volnas11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím svůj dotaz do tohoto tématu. Máme Fabii Combi Classic Plus 9/2003 s centrálem bez DO z výroby. Poslední dobou se špatně otevíraly zadní levé dveře, např. v pátek ráno OK, pak za hodinu nešly vůbec a zase byly schopné provozu večer. Dnes jen ráno a od té doby už nejdou otevřít vůbec a jsou zavřené a mohu s nimi lomcovat jak chci a nic!! Když odemknu auto, tak všechny kolíčky vyjedou nahoru a u těhlech dveří nic. povyskočí jen o 0,3 mm. Zkoušel jsem otveřít zevnitř klikou a nepovedlo se, ale kolík při této činnosti normálka vyjíždí nahoru, ale jak pustím kliku, tak zase zajede. Tak jsem demontoval tapec (řeknu vám zlatá feliciepost-23-1156182784.gif ), že hned na mně vykoukne zámek, ale ouhle, je tam plech - a tady končímhelp.gif Koukl jsem do DP a píšou tam pro mě nesrozumitelný věci. prosím o odpověď na pár otázeček:

1. v DP demontovat kliku dveří?? to přece nemůžu udělat, když jsou trvale zavřený???

2. na tom plechu je přimontován i nosič skla?? a teď to začne: zašroubovat šroub M5 (délka cca 70mm) do blokového klolíčku -2- a vytáhnout z rozpěrného kolíčku -3-. zašroubovat šroub M8 (délka cca 80mm) do rozpěrného kolíku -3-. vytáhnout rozpěrný kolík z vedení spouštěče skla a tím i ze skla dveří. posunout sklo dveří nahoru a zafixovat páskou. Ty šrouby jsou nějaké speciální nebo obyčejné, jaký mají průměr?? Rozpěrný kolík i blokový kolík se oba postupně vytáhnou?? Jak dostanu sklo nahoru - dám kličku na hřídelku a vytočím vzhůru, kam až vytočit? Mám obavu aby nevypadlo.

3. na plechu je ještě z vnitřní strany přidělaný cosi plastového černého a máto jako by černé nýty (vuz obrázek, červené kolečko) skrz na skrz a blokuje to taky zčásti sundání toho plechu. Mám to nějak vypáčit nebo prostčit na druhou stranu??

Díky předem za pomoc. Co si myslíte že to může být?

post-5189-1275163775,8287_thumb.jpg

post-5189-1275163822,2152_thumb.jpg

Editováno: , autor: Dandisan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Omlouvám se,pokud tu už podobné téma je,ale nemohu otevřít zadní dveře na Fabii Combi.

Centrálem je auto normálně otvřené,caplík je vylezlý,ale dveře otevřít nejdou-ani zvenku,ani zevnitř!!!

Lze ty dvěře nějak otevřít,abych mohl zámek vymontovat a podívat se,kde je chyba?Myslím,že pokud oddělám tepecírunk,moc si nepomohu-je tam ještě plech a mechanismus na stáčení okýnka.Existuje nějaký fígl,jak s mechanismem zavírání otočit?

Díky za každou radu.

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

bratranec koupil fabku a nejdou otevrit dvere central tam je jen na klič a ten někdy jde a někdy nejde když zatahnu venku za klykzu tak jde volně asi +- 3cm jak kdybi tam nebylo to lanko.Zevnitř páčka taky nefunguje jak kdybi šla na prázdno prosím o radu jsme z toho zoufalí děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...