Přejít na obsah

Strata vykonu/vypnutie motora iba pri nizkej hladine paliva


Daddo

Doporučené příspěvky

Ahojte, mam taky problem.

 

Stava sa mi obcas, ze akonahle sa blizim s palivom k rezerve (niekedy este aj predtym, ako zacne svietit kontrolka nedostatku paliva ale povacsinou uz ked zacne svietit), tak mi nahodile motor straca vykon, resp. zhasne. V lepsom pripade strati iba na kratky okamih vykon (otacky padnu a ide ako keby zhasnut) ale potom sa preberie a zase ide normalne, v horsom pripade zhasne. Po opatovnom nastartovani vsak zase bezi normalne. Akonahle je hladina paliva normalna, je vsetko v poriadku a motor ide bez problemov. Kde by mohla byt chyba? V palivovom cerpadle? Diagnostika nehlasi nic.

 

Dakujem za kazdu pomoc.

 

Fabia 1.2 HTP, r.v. 2004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mam ten isty problem ..skoda felicia. Zrejme to suvisi s palivovym cerpadlom...

Palivovy filter bol tiez moznostou, ale to by sa zrejme prejavovalo aj pri vyssej hladine benzinu v nadrzi.

Mal som vonku cerpadlo a neviem si predstavit v com by mohol byt problem. Ten domcek v ktorom je umiesnene ma na spodu sytko a hned za nim je sanie...pravdou je ze tam je aj aka ako keby samostana komora... len preco by mal byt pri nizsej hladine problem s vykonom cerpadla ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...