Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

Tak dnes som sa spojil s predajcom, mam objednanu O3 Combi 1,6 81 Kw DSG, style + , objednaval som ju 1.2.2016 , vtedy mi spominal ze cca 3-4 mesiace, o mesiac ze je naplanovana na 22 KT, a dnes mi zahlasil ze nechape co mu system ukazuje ale ze niejaky 36 KT, ale ze ma tam niejaku poznamku D , to ani neviem co to je, Tak sa ho pytam, ok, viem este nieco zmenit?  a on ze nie je to uz zatvorene. Ked zatvorene, tak by malo ist do vyroby uz nie?  Nechapem vôbec tomu. Potom kolko je cakacia doba na O3 Combi. Pytam sa ho, kedy cca by mohlo byt auto, a on ze. pane sam vam neviem povedat. No myslel som si ze OK 4 mesiace tak 22 KT ako bolo mi povedane cca pred dvoma mesiacmi, ale toto je uz co? 

Editováno: , autor: SharkyML
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, u mě taky všechno špatně. Yeti Outdoor objednáno 8.1.2016, předběžná doba dodaní 3-4 měsíce od objednání. Doufal jsem v duben, nejzažší termín konec května. Ani v půlce května nespadlo do systému datum výroby. Po včerejšku předběžně konec června (datum výroby předposlední týden v červnu). Ale jen předběžně... prý škodovka přednostně vyrábí pro Lesy ČR a na ostatní dlabe :-(
Na smlouvě je doba dodání 16 týdnů, samozřejmě ještě mají v podmínkách další možnost prodloužit dobu dodání o osm týdnu, což v mém případě vychází právě ten konec června...takže 6 měsíců, jen to hvízdlo :-/ 

Editováno: , autor: martyx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, u mě taky všechno špatně. Yeti Outdoor objednáno 8.1.2016, předběžná doba dodaní 3-4 měsíce od objednání. Doufal jsem v duben, nejzažší termín konec května. Ani v půlce května nespadlo do systému datum výroby. Po včerejšku předběžně konec června (datum výroby předposlední týden v červnu). Ale jen předběžně... prý škodovka přednostně vyrábí pro Lesy ČR a na ostatní dlabe :-(

Na smlouvě je doba dodání 16 týdnů, samozřejmě ještě mají v podmínkách další možnost prodloužit dobu dodání o osm týdnu, což v mém případě vychází právě ten konec června...takže 6 měsíců, jen to hvízdlo :-/ 

 Takže přímo ze škody odpověď:

----

Průměrná dodací lhůta Vámi poptávaného vozidla se nyní pohybuje okolo 9-11 týdnů, v případě výběru motorizace 1,2 TSI může být termín dodání vozu prodloužen o 6 týdnů.

Přesný termín dodání vozu Vám upřesní zvolený obchodník.

 

Omouváme se Vám za vzniklé komplikace, ale nejsem kompetentní zde ověřit důvod prodloužení doby dodání vozu. Doporučujeme Vám kontaktovat oblastního poradce obchodníka u něhož byl vůz objednán. Telefonní kontakt na pověřenou osobu má k diszpozici Vámi zvolený autorizovaný prodejce ŠKODA Auto.

 

Děkujeme Vám za pochopení.

-----

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, poslal som mail priamo do vyroby v CZ, predali ho na SK a dosla mi dnes odpoved :( pripominam ze som objednaval 1.2.2016 

 

Dobrý deň,,

 

teší nás, že ste sa rozhodli pre kúpu vozidla značky ŠKODA.

 

Z centrály sme obdržali Váš podnet týkajúci sa dodacej doby Vami objednaného vozidla ŠKODA Octavia Combi Style 1,6 TDI 81kW DSG. Model ŠKODA Octavia je od svojho uvedenia na trh mimoriadne žiadaný, a to nie len na Slovensku ale aj ostatných krajinách, kde značka pôsobí. Vyvíjame však maximálne úsilie, aby naši zákazníci čakali na svoje nové vozidlá čo najkratšie.

 

Pre Vaše vozidlo máme potvrdenú výrobu na 30. týždeň.

 

Za predĺžené dodacie doby sa ospravedlňujeme a pevne veríme, že nám zachováte priazeň aj do budúcna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

co konkretne myslis ? ..... Ano,... nabeh 1.5 TSI je od MR2018 tj. od 22KT/2017 ;)

 

ale jestli myslis ty hvezdicky tak ty spadaji pod on-line propojeni auta neboli E-CALL a to vetsinove ve vsech modelech ;) od 2018 je to totiz povinost mit ve vsech nove vyrobenych autech.

 

 

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale co ti rekl prodejce ? jako ze RS a Scout budou od 22KT ? Nebo co jako myslis ?

 

Prodejce mas tedy asi nejakyho amatera, protoze neumi cist ! je to v prehledu ktery neni ani tyden stary, otazka pak taky kdy ti to rikal.

 

Proste to je tak jak pisu.... jestli mas lepsi informace, tak se podel, ocividne ale asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 12. 2016 at 15:15, mischicka napsal:

Spekulace. 6. týden je za dva měsíce a kolik je to "dost" objednaných aut?

 

Rada firem ma nasmlouvane objemy a operativni leasingy. Takze svete div se, uz ted je kvantum aut za tech cca 14 dnu objednanych.  Plus auta vystavni, predvadeci. Ta se logicky vyrobi na zacatku. Shrnuto - jeste dva mesice se nebude ani vyrabet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...