Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

před 32 minutami, ropuchalek napsal:

Ahoj,tak dnes v 9 hodin se mi narodila.Měří 466cm,váží 1845 kg.Jmenuje se Octavia.Zatím je v porodnici v Mladé Boleslavi.Ve čtvrtek si pro ní jedu.:D

Blahopřeji, a přeji jí dlouhý život a mnoho šťastných kilometrů :D upřímně ti závidím :) zkrátila se nějak doba výroby oproti tomu co ti původně plánovali? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Adam Hofman napsal:

Blahopřeji, a přeji jí dlouhý život a mnoho šťastných kilometrů :D upřímně ti závidím :) zkrátila se nějak doba výroby oproti tomu co ti původně plánovali? 

Ano zkrátila,původně 31.5.2018.:D

 

před 8 hodinami, Adam Hofman napsal:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám objednáno od 4.4.2018 Škoda Octavia Combi 2,0 TDI (výbava STYLE + pár malých příplatků).

Auto je služební, objednáváno přes 3 firmy a nikdo mi není schopen říct kdy bude. Nemáte někdo podobnou konfiguraci s poslední doby, že bych měl aspoň porovnání (jen jsem se dozvěděl, že 2-5 měsíců)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎08‎.‎06‎.‎2018 na 13:42, JiříR napsal:

Mám objednáno od 4.4.2018 Škoda Octavia Combi 2,0 TDI (výbava STYLE + pár malých příplatků).

Auto je služební, objednáváno přes 3 firmy a nikdo mi není schopen říct kdy bude. Nemáte někdo podobnou konfiguraci s poslední doby, že bych měl aspoň porovnání (jen jsem se dozvěděl, že 2-5 měsíců)...

Zvykej si :-) já jsem objednával 29.1. také Style, auto už má VIN, ale prodejce zatím neví, kdy dorazí.. Prý se asi zdrželo na výstupní kontrole.

Když to bude dobré, počítám že auto převezmu tak za cca 10 dní. Mě tedy čekačka vychází na 21 KT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

V půlce října 2018 jsem objednal novou Octavii s termínem dodání do konce ledna 2019 a dnes volal prodejce, že bude až na začátku března... Je to první moje nové auto, tak nevím, je takové posunutí termínu normální? Prodejce mi to nedokázal nijak rozumně zdůvodnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím

Nemá někdo ze zasvěcených informace o tom, jak je to s aktuálními dodacími lhůtami pro OIII FL (MR2019) s motorizací 2.0 TDI 110kW s manuální převodovkou? Prý byly problémy a zdržení s homologací pro nové EU regulace, ale oficiální i neoficiální informace o aktuálním stavu i o blízké budoucnosti se dost liší, a to i od dealerů.

Na oficiálních stránkách tato kombinace motoru a převodovky stále chybí, není ve specifikaci ani v ceníku (poslední verze ze 7.2.2019). Nenašel jsem ani žádné skladovky u dealerů. Zatím jediné místo je online konfigurátor, kde se objevuje už dobrý měsíc, ale tak nějak podivně - některé technické údaje občas chybí, nebo zmizí a zase se po čase objeví...

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky h.nosal za info, orientačně tedy v tvém případě cca půl roku. Rozdíl od mého dotazu je ale tom, že 1.5 TSI 6° M v ceníkách normálně je. 

Mě spíš zajímala specifická situace k 2.0 TDI 6° M a doposud velká mlha kolem. Škodovka prý dokonce v jisté době objednané kusy s manuálem kompenzovala DSG automatem, pokud zákazník souhlasil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...