Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

Objednáno koncem května, výroba potvrzena na první týden v listopadu a dodání (snad) v půlce listopadu.

 

Jinak, to že ti po měsíci řeknou přesně, který KT bude výrobní už prý neplatí, prý byla nějaká změna systému, kdy nyní je to skoro naopak - čekáš, čekáš a teprve cca měsíc před reálnou výrobou ji zaplánují a dají ti vědět výrobní KT. Je to ale info od prodejce, nemám ověřeno.

Já do minulého týdne nevěděl i přes mnohé urgence prodejce o výrobě vůbec nic a v objednávce bylo dodání do konce srpna. Prý se na nově objednávané Combi čeká až 23 týdnů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Moje" Octavia Scout 2.0 TDI 110 kW objednána 26.9.2014, termín dodání zatím neznámý. Hrubý odhad cca. 21 týdnů..., takže někdy koncem února/začátkem března.

 

Jen pozor na změny konfigurace po objednávce. Měl jsem info od prodejce, že se dá měnit do zítřka 24.10., čili cca. měsíc od objednání. Pak se ale stalo, že už to včera měnit nešlo, tedy to Škoda zablokovala o pár dní dříve. Nakonec to nějak domluvili přímo ve Škodovce a změny půjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

neví někdo zda jede linka výroby taky o víkendech a svátcích?díky

Mně prodejce sdělil, že se to bude vyrábět někdy o víkendu 30.11., takže asi jedou pořád. Jinak moje doba dodání Combi 1.4 TSI Ambition plus, Stříbrná briliant, objednáno 30.8., dodání do 7.12..

Ale údajně můžu být rád za tak "krátký" dodací termín, neboť prodejce si včas (v létě) zabukoval u ŠA nějaká auta a do toho jsem se ještě vešel. To čekání je fakt děsný...

Editováno: , autor: Roombes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak si zase opakovaně trošku pobrečím. Objednáno 2.7.2014 O3 LaK 1.8 TSI DSG .... a do dnešní doby stále nic :-D to je normálně k pos*ání 

Navíc se mi začalo sypat mé stávající a je v servise tak jezdím autobusama :-D pač půjčovat si herky za 600 kč na den pěkně díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korni: nebreč, jsme na tom stejně. I když mě prodejce tvrdí, že auto bude 2KT 2015, ale už i předtím mě dával jakýsi termín, který už dávno vypršel...

Spíš mě trápí, že pomalu a v tichosti ořezávají výbavu a k tomu navyšují cenu nových objednávek, abychom se při předávání moc nebránili, že tam kde co chybí oproti předváděcím vozům a ceníkům v době objednání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...