Jump to content
boban1108

Dodací lhůty OIII

Recommended Posts

V ‎08‎.‎06‎.‎2018 na 13:42, JiříR napsal:

Mám objednáno od 4.4.2018 Škoda Octavia Combi 2,0 TDI (výbava STYLE + pár malých příplatků).

Auto je služební, objednáváno přes 3 firmy a nikdo mi není schopen říct kdy bude. Nemáte někdo podobnou konfiguraci s poslední doby, že bych měl aspoň porovnání (jen jsem se dozvěděl, že 2-5 měsíců)...

Zvykej si :-) já jsem objednával 29.1. také Style, auto už má VIN, ale prodejce zatím neví, kdy dorazí.. Prý se asi zdrželo na výstupní kontrole.

Když to bude dobré, počítám že auto převezmu tak za cca 10 dní. Mě tedy čekačka vychází na 21 KT.

Octavia 1,4 TSI L§K DSG, modrá race metalíza, DCC, digitální panel, vyhřívané okno, závěs, objednáno 8.3.18. Včera jsem si byl vyzvednout a už se kochám a seznamuji. V pátek bude první delší projížďka.

• Upvote 1

Octavia 1.5 TSI 6M liftback L&K MR2019, modra race metalíza,DCC, digitální panel, objednáno 25. týden - 21.6.2018, výroba 39. týden - 24.9.2018...Těšíme se na shledání.:-)

Edited by paukjiri

Octavia Combi 1.5 TSI 110kW, 6M, Style MR2019, bílá Candy, vyhřívané čelní sklo. Objednáno 29. týden, převzato 46. Zatím velká spokojenost :)

• Upvote 1

To vypadá, že se začínají dodávat 1.5 TSI z letiště. To bych se mohl brzo dočkat se svou objednávkou z 31KT. :)

No zapoměl jsem dodat, že původní informace z leaseplanu byla, že auto bude až v únoru... Takže to bylo velké překvapení a předčasné Vánoce :)

• Like 1

V půlce října 2018 jsem objednal novou Octavii s termínem dodání do konce ledna 2019 a dnes volal prodejce, že bude až na začátku března... Je to první moje nové auto, tak nevím, je takové posunutí termínu normální? Prodejce mi to nedokázal nijak rozumně zdůvodnit.

2.0 TDI DSG Style + skoro všechny příplatky (tažné, alarm, střešní okno, Amundsen, digitální panel, LED světla, všechny asisenty...)

Tak teď jsem od prodejce dostal ještě informaci, že zpoždění je kvůli motoru.

Obecně nejsou motory, je zavedený přídělový systém pro jednotlivé značky koncernu.

Zdravím

Nemá někdo ze zasvěcených informace o tom, jak je to s aktuálními dodacími lhůtami pro OIII FL (MR2019) s motorizací 2.0 TDI 110kW s manuální převodovkou? Prý byly problémy a zdržení s homologací pro nové EU regulace, ale oficiální i neoficiální informace o aktuálním stavu i o blízké budoucnosti se dost liší, a to i od dealerů.

Na oficiálních stránkách tato kombinace motoru a převodovky stále chybí, není ve specifikaci ani v ceníku (poslední verze ze 7.2.2019). Nenašel jsem ani žádné skladovky u dealerů. Zatím jediné místo je online konfigurátor, kde se objevuje už dobrý měsíc, ale tak nějak podivně - některé technické údaje občas chybí, nebo zmizí a zase se po čase objeví...

Díky

Já jsem 13.3. objednával octavii style s 1.5 TSI manuál a dodací týden mám plánovaný na 34.-36. týden.

Díky h.nosal za info, orientačně tedy v tvém případě cca půl roku. Rozdíl od mého dotazu je ale tom, že 1.5 TSI 6° M v ceníkách normálně je. 

Mě spíš zajímala specifická situace k 2.0 TDI 6° M a doposud velká mlha kolem. Škodovka prý dokonce v jisté době objednané kusy s manuálem kompenzovala DSG automatem, pokud zákazník souhlasil.

Ja som objednaval 25.3.2019 2.0 tdi 110kW DSG 4x4 Style a zatial nemam auto zaplanovane do vyroby. Len mi povedali, ze asi koniec juna. Kolega objednaval 11.3.2019 1.6 tdi Ambition a termin vyroby ma na 17. tyzden.

Já na 2.0 TDI Style 110 kW DSG MY2019 čekal cca 5 měsíců.

(mimochodem, kamarád se Karoqa SportLine 2.0 TSI dočkal po krásných 13 měsících...)

Asi se nějak urychlují 1.5TSi. Původně měla být vyrobena v půlce května a včera přišlo info, že je již v salonu a čeká se na spz atd.

Posted (edited)

Objednávka šla do leasingovky koncem ledna. 

Edited by Pela

Kolegova 1.6 tdi ambition objednana 11.3.2019 bola vyrobena minuly tyzden. Caka sa na prevoz a buduci tyzden by si ju mal vyzdvihnut. Moja 2.0 tdi DSG Style 4x4 objednana 25.3.2019 by mala ist do vyroby az 25.5.2019. Takze ocakavam prevzatie az v juni. Tak trochu mu zavidim. Snad sa dockam.

Tak dnes aktualizacia. Posun terminu z 25.5. na 6.6. A vraj sa uz 2.0 tdi (asi 110kW) neda objednavat so 4x4.

Tyzden trvalo, kym auto prislo na Slovensko k importerovi a dalsi viac ako tyzden, kym prislo k predajcovi. Potom prihlasenie a u nas vo firme to tiez nebolo zo dna na den. Ale dnes po neustalom otravovani som sa konecne dockal. K tomu, ze som auto vo firme riesil od novembra sa ani nebudem vyjadrovat. Takze peknych 8 mesiacov. A to sme fakt velmi velka firma.

• Upvote 1

Zdravím,

objednával jsem novou OIII, nevíte, kdy může mít dealer od výrobce informace o předpokládaném týdnu výroby konkrétního vozu?

Dostal jsem pouze obecnou informaci "cca 4 měsíce", ale samozřejmě bych s ohledem na plánování prodeje současného auta potřeboval přesnější termín. 

Díky.