Jump to content
boban1108

Dodací lhůty OIII

Recommended Posts

Tak už mám informaci od dealera, třeba se to někomu hodí.

Objednáno 29. týden, do výroby má jít 36. týden. 👍

Posted (edited)

Já objednával 24. týden, mám ale zvláštní lakování. Toš ten můj kus už tam někde ladí pilníkama :-)

Pak holt jen počkat cca 3 týdny navíc na lak.

Edited by Radius_001

Lak mám maple brown.

Jinak liftback 1.5 tsi dsg style plus, paket extra, adaptivní tempomat a vyhřívané čelní sklo (z těch věcí nad pakety...). 

Posted (edited)

Ta hnědá marple je v typech standard. Na tu se nebude čekat déle :-)

Ta taky není špatná ale jednu metalickou hnědou v rodině máme. Já šel do Tour combi, TDI, + nějaké pakety a barva oranžová cayenne . Bude originál, takovou jsem zatím neviděl. Tam se čeká prý cca 3 týdny déle. Počítám v září. Tak čekám :-) 

Edited by Radius_001

Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje - viz pravidla fora!

Kámoš co objednával 25. týden má potvrzenou výrobu a předávat se bude 37. týden.

Čili suma sumárum je nyní to stále těch 12. týdnů (i včetně celozávodní dovolené co byla nedávno)

Mám objednanou Octavii combi Tour 1.0TSI. Ve smlouvě mám termín dodaní nejpozději do konce října s tím, že termín výroby je 41-43 týden. Dneska jsme se informoval u prodejce jestli už ví přesný termín výroby a po jeho odpovědi jsem zůstal v šoku. Kouknul do systému a výroba se posunula až na 3-5 týden 2020!!! S novým autem jsem již počítal v průběhu října a tohle je velký problém. Prodejce se prý pokusí s tím termínem něco udělat. Stává se to, že se výroba posune o tolik? Chápal bych zdržení nějaký týden, ale 3.měsíce to je teda masakr. No uvidíme. Má někdo taky takovou zkušenost?

Výbavou to asi nebude. Ono v té verzi Tour toho ani moc přidat nešlo. Navíc tam mám Full LED světla, Bolero a vyhřívané sedačky. A barva je základní modrá energy. Tak tam taky nebude problém.

Žádný důvod mi neřekli tak nevím. Sami jsou z toho překvapení a zkusí jestli s tím nepůjde nějak pohnout.

To bude tím motorem. Asi jej nemají. Proto ho i nejspíš z nabídky Touru III stáhli.

Kámoš co objednával Toura 1.6 TDI 25. týden, ho přesně podle plánu tohle úterý ( 37. týden) převzal.

Ty jsi objednával o dost dříve než se objevily ty policejní auta.

U mě už měsíc hlásí temín 39. týden (1.6 TDI) a nic neposunují.  Když jsem objednával, mělo to být dokonce 42. týden.

Tak příští týden uvidím.

@Radius_001 Tak to si ve velkem omylu ... mam jeste v zive pameti jak pribuzny objednaval noveho Golfa par let zpatky a akorat nejak po objednani vyhral u Policie SR tendr VW s golfama ... pekne se mu pak prodlouzila dodaci lhuta ... 

Tak nevím důvod zdržení, ale prodejce se pokusil zaurgovat výrobu přímo ve Škodě a povedlo se. Auto by mělo jít do výroby 43.týden. Tak uvidíme ;-)