Přejít na obsah

Dodací lhůty OIII


boban1108

Doporučené příspěvky

Nemám objednaný L&K, ale obecně od elegance výš byla schránka pod sedadlem spolujezdce - už není, ani nové návody 11/2014 se o ní nezmiňují, že by mohla existovat, tak předpokládám, že zmizela i z L&K. Prodejce tvrdí, že k žádné změně nedošlo, ale někteří už přebrali auto bez schránky. Např. tady.

Pro mě je to škoda, protože u OII Combi se dala většina hader, měřák na pneumatiky a ostatních "špinavých" věcí schovat do bočních schránek v kufru, které OIII nemá, tak jsem předpokládal, že to přemístím pod sedadlo...

 

Co dalšího chybí zjistím, až převezmu auto (prý v lednu, ale na rok jsem se neptal...) :kol-56:

Editováno: , autor: Petrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vím, že je to zbytečné, ale já jako běžný zákazník vidím trochu rozdíl mezi tím, že vyjde nový /ořezaný/ modelový rok ( všichni prodejci dopředu ví, co tam bude za změny, od kdy a mohou to zákazníkovi sdělit tak, aby na to byl připraven) a tím, že v době mezi objednáním a dodáním se něco seškrtá... Když si cokoliv objednám v nějaké konfiguraci, je to "řádně a bez vad" dodáno až v okamžiku, když to v této konfiguraci dorazí.

 

Ale s tím tady na fóru nic nenaděláme, já jen odpovídal na otázku bojlera. Myslím, že s tím nic nenadělá ani chudák dealer, a ŠA je zákazník zřejmě naprosto ukradený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tondo 111 - GRATULUJEM ........ A to sa ti predajca ani neozval, že budeš mať auto vyrobené ešte pred planovaným termínom ??? Iba ti oznámil, že máš auto už na predajni ??? Ja mám plánovaný termín výroby 50 kal.týžden a zatial žiadne info . 

Ked budeš mať fotky tak ich tu ukáž  :kol-142:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Taky jsem koukal. Myslel jsem že volá že se to blíží ale už je tu. V pondělí domluvit pojistku, nějaký příslušensví a do banky poslat peníze. Kdyby dali vědět včas už to mohlo bejt všechno zařízený. Snad se to stihne do příštího víkendu ať můžu jezdit.

 

Fotky dám ale nevím kam. Asi založím vlastní vlákno ve vaše O3 abych nedostal vynadáno že sem nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jezdím k dealerovi s do servisu s 6 auty (jsme firma), jedno jsem u nich i kupoval. Dostal jsem nabídku na zvýhodněnou cenu (údajně jakou mají zaměstnanci Škodovky). Objednával jsem Octavii III, 2,0 TDi DSG, v plný náloži (včetně lane asist, robotizovaného parkování, navigace Columbus ...), cena 840 000,- . Celkem zajímavé podmínky (roční operativní leasing, možnost odkupu), sleva je cca 200 000,-. OBJEDNÁVAL jsem ji 19. května 2014. Do dnešního dne, tj. 4.1. 2015,  nemám vůbec žádnou informaci co bude dál. Serou na mě jak na placatej kámen. Pokud se neozvou do půlky ledna objednávku zruším a koupím si HYUNDAI i40. Měl jsem ho cca týden na vyzkoušení a myslím, že s nimi bude mít Škodovka asi hodně starostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...