Přejít na obsah

Úprava karoserie - Foliatec


Thunder38

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

Podělím se zde se svojí prací na karoserii Grinche za pomocí fólie ve spreji. 

Upravil jsem přední + zadní znak, C sloupky, nápisy (pouze jeden zatím, druhý se nepovedl a bude potřeba udělat znova) s černou lesklou fólií a mřížku černou matnou fólií.

Pokud by měl někdo připomínky, dotazy nebo nápady, budu rád za každý názor

Kdyby se někdo chtěl zeptat na pomoc anebo váhá s aplikací takovéto fólie rád vysvětlím můj postup, který jsem zvolil a zkušenosti, které s ní mám. 

IMG_20190404_183056.jpg

IMG_20190404_183030.jpg

IMG_20190404_183006.jpg

IMG_20190404_183017.jpg

IMG_20190404_183124.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černou lesklou je vše kromě mřížky, na tu už nezbylo a řekl jsem si, že už to tak nechám, ale kamarád chtěl ještě nastříkat Octu tak jsem vzal tentokrát matnou a šplíchl ji tam. Rozdíl mezi těma dvěma je skoro nulový, proto černá lesklá nepůsobí jako černá lesklá ? Doufal jsem, že když je napsáno lesklá tak bude jak střecha od výrobce ale není no :D Každopádně mi to nijak nevadí a musím říct, že i tak jsem s výsledkem spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pokud by někdo hledal přesně C sloupek v barvě střechy tak jsem ho viděl myslím na OBautodíly, ale cena byla něco kolem 1 500,-. Mě přišel výhodnější sprej za 400 na všechny znaky a nápisy. 

 

V porovnání s díly:

Oba originální znaky: 2000,-

Sloupky: 1500,-

Rám mřížka MC černá 1700,-

Černé nápisy jsem nenašel

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Thunder38 a hlavně jak se dal pryč ten chrom, tak už to přežilo dvě zimy a stále není vidět jediná vada třeba od odletajicich kamínků a tak.. protože co jsem se tak dočetl tak lidi co si to stříkali rovnou na chrom tak se jim to během chvíle opryskalo a dokonce jsem teď videl i na živo jeden co dotyčný kupoval už v barvě rovnou z e-shopu , ze už má taky dvě známky od kamínků a to ho tam má asi půl roku teprve ten znak na autě 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...