Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

Takže jsem se byl na ně podívat, ale na octavii je zrovna neměl na krámě a jsou objednány a budou příští týden. Ale ani prodavač mi nebyl schopen říci, jestli se musí vrtat nebo ne. Jinak nejsou univerzální, ale výrobce je dělá přímo pro značku auta. Až je budou mít tak to chce nejdřív zkusit jak to bude vycházet na šrouby do blatník a uvidíme. Takže zatím tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja som si objednal cez slovensku firmu vzpery MILOTEC ale poslali mi INXX.Ked som im napisal ze co mi to poslali, tvrdili ze taketo vzpery robia aj tak iba 3 firmy v europe tak som to neriesil dalej ale neskôr som zistil ze maju tendenciu vyskakovat s capov.Pomohla az mala uprava capu.Stretli ste sa s niecim podobnym? INXX sa tiez nevrtaju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty od Kubiho má Zbynek a žádný vrtání co já vím jen jde o to, že ten jeden šroub snad nemá metrickej závit, ale samořez ...zeptáme se ho na besídce

Nechci nejak kecat, ktery z clenu je ma jeste, jen snad vim ze by to mohl byt mikl, nebo je to nekdo, kdo tam primo nad Kubiho dilnou a kramem bydli? Vazne nyni nevim. S tim samorezem je to tak, nevim, zde se to nepredvrtava. Jedno je jiste, nevyjde to do diry jako treba Milotec, ikdyz Kubiho jsou vizazove hezci... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty od Kubiho má Zbynek a žádný vrtání co já vím jen jde o to, že ten jeden šroub snad nemá metrickej závit, ale samořez ...zeptáme se ho na besídce

Nechci nejak kecat, ktery z clenu je ma jeste, jen snad vim ze by to mohl byt mikl, nebo je to nekdo, kdo tam primo nad Kubiho dilnou a kramem bydli? Vazne nyni nevim. S tim samorezem je to tak, nevim, zde se to nepredvrtava. Jedno je jiste, nevyjde to do diry jako treba Milotec, ikdyz Kubiho jsou vizazove hezci... ;)

Je to jak řílá Davon.Jednak má jeden kloubek samřezný závit a tlumič délkou stejně vychází mezi původní šrouby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty od Kubiho má Zbynek a žádný vrtání co já vím jen jde o to, že ten jeden šroub snad nemá metrickej závit, ale samořez ...zeptáme se ho na besídce

Nechci nejak kecat, ktery z clenu je ma jeste, jen snad vim ze by to mohl byt mikl, nebo je to nekdo, kdo tam primo nad Kubiho dilnou a kramem bydli? Vazne nyni nevim. S tim samorezem je to tak, nevim, zde se to nepredvrtava. Jedno je jiste, nevyjde to do diry jako treba Milotec, ikdyz Kubiho jsou vizazove hezci... ;)

Je to jak řílá Davon.Jednak má jeden kloubek samřezný závit a tlumič délkou stejně vychází mezi původní šrouby.

Takze jsi to byl ty, kdo je tam kupoval. Ja v tom mel nejak bordel, neporadek tedy... :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nové zprávy. Vzpěry už mám doma a nemusí se nikam vrtat a vycházejí přesně na šrouby jako od Milotecu. Šroubky nebo spíš závity které tam jsou v základu nepasují, ale jsou k tomu přiložený šrouby určené pro octavii, takže stačí jen přehodit. Je možné, že bude potřeba nepatrná úprava kloubku, protože se mi zdá, že ten šrou s kuličkou jde vytočit pod malým úhlem. Ale to bude detail. Jinak jsou to INXX. Jestli se chce na ně někdo mrknout tak je vezmu sebou na besídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...