Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

tak jsem dnes montoval tlumiče INXX, foto nebude-neb jsem v nevytopené garáži zálem zmrzl, a skutečně je to práce na hodku i s tím pilováním, ale je třeba podotknout, že po upilování tam z toho kloubku moc nezbyde, a člověk se dostane až nadoraz k tomu pojistnému perku aby to nevypadlo. Nicméně závěrem-stojí to za to, než dát Milotecu dva papouchy, takže pro ty co váhají-kupte to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes take namontoval vzpery INXX. Kupoval jsem je za 699 Kc. Do karoserie se vrtat nemuselo, jen se nahradily stavajici srouby. Kloubky na vzperach (ty u kapoty) bylo nutne trochu upravit, jelikoz sly vytocit pod malym uhlem, jak psal Tomas. Holt soudruzi z NDR udelali nekde chybu ;-) Ale je to parada, nemuset pouzivat tu podperu kapoty :palec2: Montaz trvala necelou hodinku i s vybrousenim kloubku a smazanim loga ze vzper B)

Odkud je mas za tuto prajsku? :o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes take namontoval vzpery INXX. Kupoval jsem je za 699 Kc. Do karoserie se vrtat nemuselo, jen se nahradily stavajici srouby. Kloubky na vzperach (ty u kapoty) bylo nutne trochu upravit, jelikoz sly vytocit pod malym uhlem, jak psal Tomas. Holt soudruzi z NDR udelali nekde chybu ;-) Ale je to parada, nemuset pouzivat tu podperu kapoty :palec2: Montaz trvala necelou hodinku i s vybrousenim kloubku a smazanim loga ze vzper B)

Odkud je mas za tuto prajsku? :o:o:o

http://www.reviloshop.cz/store/goodsdetail...odsID=JOM-40035

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes take namontoval vzpery INXX. Kupoval jsem je za 699 Kc. Do karoserie se vrtat nemuselo, jen se nahradily stavajici srouby. Kloubky na vzperach (ty u kapoty) bylo nutne trochu upravit, jelikoz sly vytocit pod malym uhlem, jak psal Tomas. Holt soudruzi z NDR udelali nekde chybu ;-) Ale je to parada, nemuset pouzivat tu podperu kapoty :palec2: Montaz trvala necelou hodinku i s vybrousenim kloubku a smazanim loga ze vzper B)

Odkud je mas za tuto prajsku? :o:o:o

http://www.reviloshop.cz/store/goodsdetail...odsID=JOM-40035

cena dobrá,dizajn taky,,jenom že já nemám doma ani svěrák natož pilník,,,,a aby mě to někdy zavřelo do motoru taky nechcu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes take namontoval vzpery INXX. Kupoval jsem je za 699 Kc. Do karoserie se vrtat nemuselo, jen se nahradily stavajici srouby. Kloubky na vzperach (ty u kapoty) bylo nutne trochu upravit, jelikoz sly vytocit pod malym uhlem, jak psal Tomas. Holt soudruzi z NDR udelali nekde chybu ;-) Ale je to parada, nemuset pouzivat tu podperu kapoty :palec2: Montaz trvala necelou hodinku i s vybrousenim kloubku a smazanim loga ze vzper B)

Odkud je mas za tuto prajsku? :o:o:o

Tady odsud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes take namontoval vzpery INXX. Kupoval jsem je za 699 Kc. Do karoserie se vrtat nemuselo, jen se nahradily stavajici srouby. Kloubky na vzperach (ty u kapoty) bylo nutne trochu upravit, jelikoz sly vytocit pod malym uhlem, jak psal Tomas. Holt soudruzi z NDR udelali nekde chybu ;-) Ale je to parada, nemuset pouzivat tu podperu kapoty :palec2: Montaz trvala necelou hodinku i s vybrousenim kloubku a smazanim loga ze vzper B)

Odkud je mas za tuto prajsku? :o:o:o

mám je taky odtamtud a je to jednoduchý co pilovat pro jistotu jsem to okouknul u garnyho, ale předem jsem tušil co upilovat dnes mi je nadělí ježíšek tak snad to dám něak do kupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodi uz nekdo fotku, co se musi pilovat, nedovedu si to a myslim, ze nejsem sam, dost dobre vybavit... ;)

Diky

Pokud je nemáš tak si to těžko představíš, ale když to uvidíš a vyzkošíš tak to každej trochu technicky založenej člověk musí poznat.

Je to fakt jednoduchy... jinak jedno ne moc kvalitni foto prikladam. Pro info snad poslouzi.

post-24-1166966562.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodi uz nekdo fotku, co se musi pilovat, nedovedu si to a myslim, ze nejsem sam, dost dobre vybavit... ;)

Diky

Pokud je nemáš tak si to těžko představíš, ale když to uvidíš a vyzkošíš tak to každej trochu technicky založenej člověk musí poznat.

Je to fakt jednoduchy... jinak jedno ne moc kvalitni foto prikladam. Pro info snad poslouzi.

jj. to máš pravdu, je to měký jak bláto-aspoň žádná dřina, já to upiloval ještě více do stran :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Možná to sem nepatří ale potřebuju poradit nalepil sem na octu WRC křídlo a víko je teď nějak moc těžký :) no prostě sem línej se s tím tahat nahoru když otevírám kufr nedají se někde sehnat silnější vzpěry? Milotec je dává přímo ke křídlu ale jesem blázen to si radši zaposiluju, takže kdybyste někdo věděli kde to sehnat nebo jestli jdou upravit origo budu rád dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Možná to sem nepatří ale potřebuju poradit  nalepil sem na octu WRC křídlo a víko je teď nějak moc těžký :) no prostě sem línej se s tím tahat nahoru když otevírám kufr nedají se někde sehnat silnější vzpěry? Milotec je dává přímo ke křídlu ale jesem blázen to si radši zaposiluju, takže kdybyste někdo věděli kde to sehnat nebo jestli jdou upravit origo budu rád dík moc

Resim ted stejnej problem, koupil jsem novy od skodovky trochu to pomohlo, puvodni uz jeden tekl, ale porad zadna slava...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to sem nepatří ale potřebuju poradit nalepil sem na octu WRC křídlo a víko je teď nějak moc těžký :) no prostě sem línej se s tím tahat nahoru když otevírám kufr nedají se někde sehnat silnější vzpěry? Milotec je dává přímo ke křídlu ale jesem blázen to si radši zaposiluju, takže kdybyste někdo věděli kde to sehnat nebo jestli jdou upravit origo budu rád dík moc

Pan Gorčák ti upraví dle potřeby, délku tlak a podobně . Cena je slušná. Mám po opravě více než rok a ok.

http://www.gorcak.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je mám taky. Včera jsem je objednal a dneska přišli. :D Jsou to INXX a i s poštovním 810,- Kč.

www.k-tuning.cz/product_info.php?cPath=58_62&products_id=373

Dávají se místo šoubů, ale měl jsem problém z délkou, musel jsem je o asi tak 5 mm ubrousit, nešla zavřít kapota, ale už to fachá super. Je to nádhera. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem říct namontoval.

A šly tam v pohodě? Nemusel jsi nic pilovat, jak se tu uvádí!!??

Samozřejmě jsem pilovat musel,jak se zde již uvádělo.U těch kloubků jsem propiloval takové důlky.Ale šlo to lehce a délka vzpěr byla přesná.Dal jsem je tam tak jak byly a pasovaly přesně.Chodí to pěkně ale přece jenom by to jako výrobek na octu mělo pasovat již od výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...