Přejít na obsah

Plynové vzpěry kapoty


Tomáš

Doporučené příspěvky

Možná to sem nepatří ale potřebuju poradit  nalepil sem na octu WRC křídlo a víko je teď nějak moc těžký :) no prostě sem línej se s tím tahat nahoru když otevírám kufr nedají se někde sehnat silnější vzpěry? Milotec je dává přímo ke křídlu ale jesem blázen to si radši zaposiluju, takže kdybyste někdo věděli kde to sehnat nebo jestli jdou upravit origo budu rád dík moc

Pan Gorčák ti upraví dle potřeby, délku tlak a podobně . Cena je slušná. Mám po opravě více než rok a ok.

http://www.gorcak.cz/

No na moravu litat kuli tomu nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
tak už je mám taky....

promiň, nechci ti kazit radost, ale máš je tam obráceně. ale fungčně je to jedno :p

no já si to taky myslel ale podívej...stránky INXX...u nich není návod jak se dávají, ale koukám že si to všichni dávají podle obrázku Milotecu...

post-24-1174535734_thumb.jpg

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou u toho nejaky nahradni kloubky s vetsim zavitem,ktere pouziji?

Menší závit je do blatníku a vetší do kapoty! Tak držím palce!!

ale jeď do té práce autem, budeš zkoušet o kolik to máš ještě upilovat, ať to nevezmeš málo, nebo to zbytečně nepřepálíš..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou u toho nejaky nahradni kloubky s vetsim zavitem,ktere pouziji?

Menší závit je do blatníku a vetší do kapoty! Tak držím palce!!

ale jeď do té práce autem, budeš zkoušet o kolik to máš ještě upilovat, ať to nevezmeš málo, nebo to zbytečně nepřepálíš..... ;)

To je fakt, já to vzal tak o 2mm víc, ale fachčí to! Tak hodně zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

45min a hotovo

No paráda, vítej do klubu! No ale závidím ten čistý motor! :t Já se dnes zbavil saharského nánosu z povrchu auta a chystám se na motor!

No to teda! Klobouk dolu. Já teď kvůli vytížení mám místo auta "hnojnej vůz". Jsem rád když dofoukám aspoň kola. :D Tak že bych se taky stavil..?? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...