Přejít na obsah

Vyšší záď


Lookass87

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

zjistil jsem ze mam vzadu kazdou stranu jinak vysoko, je to viditelne i pouhym okem, odhadem par cm viz foto (na strane spolujezdce je to nizsi). foceno s prazdnym autem, jen detske sedacky. cim to muze byt? nevite nekdo jestli maji pruziny definovanou polohu respektive uhel natoceni vuci tomu gumovemu luzku kterym se to opira o nosnik karoserie? evidentne je pruzina na kazde strane natocena jinak... dik

edit: sorry za ty fotky, nevim jak to mam otocit na mobilu. opravim to az budu na pc. nemela by pruzina byt na kazde strane vinuta jinym smerem aby to bylo symetricke? nebo je to identicky dil leva i prava pruzina?

20210129_091850.jpg

20210129_091748.jpg

 

 

 

 

vysoka.jpg

nizka.jpg

Editováno: , autor: Medved09
viz edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky mi to pripada nejak vyhnuty jakoby smerem ven. myslim si ze pruzina praskla neni minimalne v te viditelne casti viz foto, auto jezdi normalne a nedela to zadne zvuky. stahnul jsem si tady dilenskou prirucku a pruziny se osazuji tak aby ve spodni misce byl zacatek pruziny na zarazce v te gumove podlozce. pruziny budou asi stejne na obou stranach co jsem se dival po eshopech tak to neni rozdelene leva prava. zkusim to jeste prozkoumat dole v te misce jestli to neni nejak otocene nebo praskle, je tam ale pristup jak k penezum a budu muset lezt pod auto..

20210129_112153.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus s tím přejet po nějaké nerovnosti, ideálně prohlubeň kanálu, ale ne úplně pomalu a uvidíš jak se to bude chovat. Teda pokud jsi už takový pokus nedělal. Já takhle odhalil prasklou pružinu, jinak při normální jízdě nebylo nic poznat. Byla prdlá až dole, snad první závit, okem to tam nebylo pomalu vidět.

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Medved09 napsal:

no taky mi to pripada nejak vyhnuty jakoby smerem ven. myslim si ze pruzina praskla neni minimalne v te viditelne casti viz foto, auto jezdi normalne a nedela to zadne zvuky. stahnul jsem si tady dilenskou prirucku a pruziny se osazuji tak aby ve spodni misce byl zacatek pruziny na zarazce v te gumove podlozce. pruziny budou asi stejne na obou stranach co jsem se dival po eshopech tak to neni rozdelene leva prava. zkusim to jeste prozkoumat dole v te misce jestli to neni nejak otocene nebo praskle, je tam ale pristup jak k penezum a budu muset lezt pod auto..

20210129_112153.jpg

 

Kdyz sundas kolo tak nemusis lezt pod auto a uvidis tam hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...