Přejít na obsah

Dodělání kontrolky filtru pevných částic


Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem nově majitelem Škody Octavia II r.v.2011 motor 2.0 TDI 103 kW a chtěl bych se zeptat. Když se spustí regenerace filtru zapne se i krom ventilátoru sahary i třeba vyhřívání zrcátek nebo zadního okna. Ptám se proto že před Škodovkou jsem měl Peugeota 5008 1.6 HDI a tam se při spuštěné regeneraci sepnulo i vyhřívání zrcátek. Ptám se proto že jsem si u toho Peugeotu dodělal k zrcátkům diodu která se sepnula když se spustila regenerace a tak jsem věděl že probíhá regenerace a mám auto protáhnout. Dodělal jsem si tu diodu i u škodovky ale zatím se nerosvitila tak právě nevím zda se taky sepinaji ty zrcátka nebo ne. Tak jestli někdo víte tak dejte vědět. Díky všem

Editováno: , autor: miruna1075
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíná se výhřev zadního okna když je motor studený nebo pod malou zátěží, ale může a nemusí se spustit. Jediná možnost jak to můžeš relativně komfortně kontrolovat je přes VAG DPF v mobilu a bluetooth modul, nebo pokud by jsi měnil radio za verzí s androidem, tak můžeš přes radio. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš asi pravdu, měl jsem to v Peugeotu jak píšeš na jeden čudlík vyhřívání zrcátek i zadního okna. Zkusím napojit to zadní okno a uvidím zda to bude fungovat. Ta kontrolka byla supr věc, díky ní jsem nepřerušil žádnou probíhající regeneraci a když jsem prodával Peugeota měl najeto 255 000 km s původním filtrem pevných částic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...