Přejít na obsah

Haldex 4x4 chyba


Kuba Lapiš

Doporučené příspěvky

Ahoj, předtím než se dám do opravy, pokusím se popsat problém, moje škoda octavia II 1.9 TDI PD 4x4, najeto 310 000 km mi nyní začala vykazovat závadu na haldexu. VAG píše chybu - defekt předřadného čerpadla. Pokud si budu jistý čerpadlo koupím a normálně vyměním. Co se mě trošku překvapuje je to, že když auto nastartuju kontrolka ESP nesvítí a auto normálně čtyřkoluje po ujetí pár desítek km se kontrolka rozsvítí a auto přestane čtyřkolovat. Po vypnutí a zapnutí motoru se kontrolka ESP vypne a zase normálně čtyřkoluje, problém se opakuje .... po ujetí pár km se zase rozsvítí a odpojí zadek.... Nemá někdo podobnou zkušenost ? 

Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den,prosim Vás mám problém s haldexem,občas přestáva fungovat,na diagnostice mě to píše chybu 01073-tlakový system spojky,002-dolni hranice překročena.

Muže mě někdo poradit kde je chyba,po vymazani chyby vše funguje,děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...