Přejít na obsah

Sedadla


bojler

Doporučené příspěvky

Podle náhledu z konfigurátoru bude mít Scala pro stupně Ambition i Style shodné tvarování předních sedadel, odlišné bude mít jen Active. Což je změna. Doteď měla základní provedení OIII, Kokodák i Karok pro výbavové stupně Active i Ambition. Superb má základní provedení pro Active, jiné je u něho i provedení zadních sedáků.

 

Předpokládám, že dokud nebudou existovat, tak paměť doplněním jednotky k el. ovládané variantě sedadla řidiče dát asi nepůjde.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Odporucam investovat do paketu dinamic vtych na prvy pohlad sportovych sedackach sa sedi ako keby bola tvarovana presne na vas nemam ich v elektrike ale kedze som jediny co to auto soferuje je to pre mna zbytocnost , bocne vedenie je super a po prvy krat si mozem pri soferovani opriet hlavu a nemam pocit ze ju mam zaklonenu .Na sedaku ani po 1000 km netrpne zadok ani nohy okrem toho je vtom pakete aj sportovy volant a cuvacia kamera . Jedine co mi vadi ze laktova opierka sa neda vyskovo nastavit preco to vsak netusim kedze to sa da aj vo fabii aj v rapide .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

S tím vyhřívaným volantem bych jen doplnil, že došlo nejspíš ke změnám. Pokud zvolím běžný interiér, mohu mít buď sportovní volant bez výhřevu, nebo obyčejný s vyhříváním. Ale pokud zvolím dynamic paket, automaticky se mi zvolí na sportovní. A tam už příplatek za výhřev volantu funguje. Tato volba nejde v koženém interiéru. Čili toto omezení zatím neplatí pouze pro dynamic paket.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
V 16. 9. 2019 na 5:33, Vlnka napsal:

S tím vyhřívaným volantem bych jen doplnil, že došlo nejspíš ke změnám. Pokud zvolím běžný interiér, mohu mít buď sportovní volant bez výhřevu, nebo obyčejný s vyhříváním. Ale pokud zvolím dynamic paket, automaticky se mi zvolí na sportovní. A tam už příplatek za výhřev volantu funguje. Tato volba nejde v koženém interiéru. Čili toto omezení zatím neplatí pouze pro dynamic paket.

Tady pozor, v konfigurátoru když máte packet sport nebo dynamic a přidáte si vyhřívaný volant, tak se vám volant změní na klasický kulatý vyhřívaný když se podíváte na vizualizaci interiéru. Monte Carlo ale už má i sportovní vyhřívaný. Já si nechal bez výhřevu sportovní protože se mi líp drží dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem přemýšlel jestli nejde třeba ten vyhřívaný sportovní domontovat dodatečně sám.

Teď bych si Scalu k obrazu svému moc neposkládal. Nejlíp mě vychází Monte Carlo, ale to posrali tím, že jdou použít jen 4 “základní” barvy. Já jsem závislák na zelenou no a na sportovní volant jsem si taky hodně zvykl a bez výhřevu by byla škoda ho mít ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, MilanHos napsal:

To jsem přemýšlel jestli nejde třeba ten vyhřívaný sportovní domontovat dodatečně sám.

Teď bych si Scalu k obrazu svému moc neposkládal. Nejlíp mě vychází Monte Carlo, ale to posrali tím, že jdou použít jen 4 “základní” barvy. Já jsem závislák na zelenou no a na sportovní volant jsem si taky hodně zvykl a bez výhřevu by byla škoda ho mít ?

Mě už se nechtělo čekat na Monte Carlo dalšího půl roku a nevěděl jsem kolik bude cena, tak jsem si poskládal Style podle Monte Carla. Cenově mi to vyšlo stejně a ještě se mi libí v interieru víc jak MC. Prahy, přední lízátka a piano black zadní spoiler si dodělám až to bude někde k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
Dnia 2.01.2020 o 20:30, petulko napisał:

Dobry den,

Nemate niekto dobre skusenosti s nejakymi dobrymi potahmi na sedadla? Popripade odkaz na nejaku dobru stranku. Hlavne aby neboli nejake natahovacie a silonove.

 

Rozhodně to doporučuji. Tyto kryty mám ve třech autech a jsem velmi potěšen. Mají zvláštní certifikát pro použití na sedadlech s airbagy.

 

https://pok-ter.pl/

 

https://www.vtvauto.cz/autopotahy-skoda-octavia-i

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím Vás,

 

prosím o radu majitele Scaly. Vážně uvažuju o koupi trochu ojeté a zajímaly by mne zkušenosti majitelů se sedadly.

Měl jsem možnost zkušební jízdy (30 min) se standardními sedadly (výbava Style), sedělo se mi v nich dobře, bez problémů.

Pak jsem si jenom na chvilku sedl do Scaly MC. Pocitově se mi ty sportovní sedadla zdály tvrdší (do zad mě až mírně tlačilo, ale ne nepříjemně), sedadlo mě líp "obejmulo".

Záda mám trochu bolavá, takže ergonomii řeším doma i v práci. Předpokládám, že sportovní sedadla by měla mít lepší ergnomii...

 

Takže anketní otázka zní: Jaká máte ve své Scale sedadla a jakou s nimi máte zkušenost (zejména např. po hodině jízdy)?

 

Já měřím 185 cm a vážím 90 kg, pro představu.

Díky za Váš čas ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám klasická sedadla co jsou ve style a nemám problém. Zdají se být pohodlná a ani delší jízda mi nedělá problémy a zadek ani záda mě nebolí :). Boční vedení není bůhví co, ale když člověk nejezdí "sportovně", tak to nevadí. Akorát mi vadí, že se nedá pořádně nastavit opěrka hlavy.

Zadní sedadla nedokážu posoudit, tam jsem ještě ani jednou nejel :)

Jo a měřím 178 cm a váha 79 kg :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám klasiku.

Je to více než dobré.

Dobře nastavit sklon a jsou příjemné. 

Někdo to má skoro do pravého úhle a to je děs aspoň pro mě. 

 

Seděl jsem i v MC a je to hodně placebo. 

Ano tvrdší. 

Pro mě horší. 

 

Měl jsem sup2 a tyhle jsou lepší. 

 

Na sportovní jízdu jsou jiná auta🤣

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...