Přejít na obsah

Sedadla


bojler

Doporučené příspěvky

@b.jozka Pokud jezdíte klikaté okresky s nohou na plynu, sportovnější sedadla oceníte. Ale zase se z nich hůře leze (zvlášť se ta vyšší boční hrana sedáku nelíbila přítelkyni) a hůře se provádějí úkony jako oklepání bot od sněhu atd.

Nakonec jsem volil klasiku v kůži - skvěle se to udržuje a i ten semiš je po 18 000 km jako nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mam style a sedanky sa daju. Dlhsiu cestu, myslim dovolenku k moru sme este neabsolvali skrz covidu, no kratke trasy do 100km ok. Co bolo pre mna skor neprijemne poznanie, ze v Skodovke sa sedi viacej kolmo a celkovo to sedie je menej komfortne oproti tomu, co som mal. Prameni to ale z toho, ze volant sa da povytiahnut menej smerom k vodicovi.

Osobne citim, ze ked mam tenisky s vyssou patou, tak nohu mam viacej skrcenu, ako by to bolo pohodlne. Avsak ruky mam akurat a sedanku si uz neviem, teda nemozem dat dozacsie lebo volant sa neda povytiahnut viacej.

Podotknem ale, ze predtym som mal v aute ergonomicke sedadla s lepsim bocnym vedenim, takze zase priplatkove sedadla asi tazko mozem porovnat so standardom. Vramci hodnotenia ako v skole, by u mna dostali 2ku za slabsie vedenie v oblasti stehien. V oblasti chrbta je to ok. A keby sa da povytiahnut volant este +5cm k vodicovi, bolo by to uplne super.

Pre doplnenie, Meriam 178, a 75kg. Takze ziaden extrem. Asi mam len ruky kratke :D

Pripisujem to ale tomu, ze celkovo ten priestor scala ziskava aj vdaka viacej dopredu posunutemu sedeniu k clnemu sklu. AK to porovnam s bejvalkami, tam bolo kopec priestoru stratenych v palubovke a vzialenosti od celneho skla.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

csabac (safra jak dáváte ten zelený odkaz se zavináčem?) 

To máme rozměry i váhu stejně a mě se zdá, že volant jde vysunout až moc 😀

Asi je to tou délkou paže... 

 

Kupodivu jdou i sedadla poměrně hodně vypumpovat nahoru, to jsem ani nečekal. 

 

Původně jsem byl zklamanej, že to nemá el. sesle, ale s ženskou jsme cca stejní a jednou se nastavili a už se s nimi nehejbe. 

Dříve jsem to měl v elektruce, ale tohle je na přestavění daleko rychlejší 😀

Když chtěl člověk popondat o velkej kus tak to byla zdržovačka. 

 

Výhřev je dobře navrženej. 

Na 2ku je to teplé za minutu a na 1čku to je akorát na delší jízdu. 

Ani mi nechybí více možností. 

 

Akorát ty schránky pod sedačkama jsem nepochopil. 

Absolutně k ničemu. 

Nic se tam nevejde☹️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@keras operadlo ani nie lezetejsie. ale nohy viac vystrete a pritom som priadne zatlacal i spojku i mal dost miesta na lavu nohu. Ako som pisal, tu sedim viac skrcene s nohou, tak to riesim tak, ze dviham sedanku daleko viac ako predtym a sedim kolmejsie, aby som dociahol na volant ?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 187cm a musím povedať že sa mi v Scale s klasikou sedí skvele. Jazdím často Praha-Prešov a rozhodne preferujem tieto sedačky oproti športovým čo boli v Oktávke RS. Sedím úplne dole a kvôli dlhým nohám musím mať volant čo najvyššie, škoda že sa nedá posunúť viac ku mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tu je web firmy ktorá to vyrába (Rimavská Sobota): https://www.carseatcover.eu/sk/?gclid=EAIaIQobChMIk774_fDu8QIVzON3Ch36mA9yEAMYASAAEgL4IPD_BwE

Stálo ma to  512€ aj s montážou tou istou firmou. (montáž 96€). Montáž poťahov bola prevádzaná tak, že poťahy museli byť vlhké , aby po vyschnutí

sadli. Som s nimi veľmi spokojný,sedia ako ryť na šerbli. Výroba poťahov trvala asi dva týždne, montáž asi 2hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela dobrá pálka??? 

to je bizarní🤮

jsem čekal daleko méně tedy. 

jsem zvědavej jak se časem budou krčit a chumlat. 

za tu cenu musí být doživotní. 

ale vypadají tedy moc hezky a zpracovaní datajlů je na jedničku, to jako jóóó. 

vypadají jako origo sedačky bez potahů. 

 

A 2,5tis. za 2 hodiny práce? 

hmmm, STS Chvojkovice Brod🤣

 

já osobně bych to tedy ale nevysolil ani náhodou. 

navíc děcka mám velké, prdím na potahy😀

 

Edit: se divím jak někdo dokáže dát do úplně obyč. auta takovouhle pálku?

Nic proti Tobě Hejo. Abys to nevzal špatně. To je jen Tvá věc. 

Asi bych to dal do lepšího motoru, výbavy, atd. 

 

Ale ať Ti Hejo dělají radost. Jsou moc hezké...... 👍

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, jak tu někdo dával video s tím odděláním předních opěrek jak to jde na ww polo, tak tady opravdu ani náhodou ☹️

Ta krytka je pevná a pod tím žádné mačkání.

Už jste to tu psali. 

Navíc ty pochromované dráty jsou napevno v sedačce a jezdí po nich samotná opěrka.

A ty dráty vedou opěradlem zřejmě až úplně dolů☹️

Asi zase nějaká bezpečnostní vychytávka. 

Docela mě to štve a flexa se mi brát zatím nechce. 

 

Nějaký čas pokročil. Nezkoušel 

někdo ty dráty nějak vyndat???

 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahaha už jsem na to přišel 😇

 

9cm od horní hrany opěradla (8cm od vrchního švu látky-lépe se to měří) zezadu uprostřed opěradla sedačky pořádně, ale opravdu pořádně zabořte palec do čalounění.
Kousíček nad tím je cítit taková hrana tak hned pod ní.
Pořádně zatlačte a voalá, opěrka i s drátama jde celá ven🤟

Je to stejné jako na Tiguanovi, ale tady musíte silněji zmáčknout.

 

Jdou vyndat obě. 
Dobrý ne??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...