Přejít na obsah

Scala kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

1. Ak sa nic nezmenilo, je nutny mechanicky zasah a pridat LED diodu, riesili sme to na F3

2. + 4. Nutna kamera. Myslim ze staci ta pre Lane assist ak je v aute

3. Od neviem ktoreho MR to myslim neslo ani na inych koncernovych autach kvoli bezpecnosti. Mozno to uz zmenili, nechcem stresovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Trocha hraní s VCDS a Lane Assist toho ve Scale umí o něco více (viz. videa výše).

- Aktivace možnosti výběru citlivosti

- Aktivace adaptivního vedení v pruhu

Největší radost mám ovšem z toho, že nyní si LA pamatuje poslední volbu. Tudíž už není potřeba při každém startu deaktivovat na maxidotu či v menu infotainmentu.

 

 20191003_160954_zv.thumb.jpg.4a073efc79eacf6345d18690edd192bc.jpg

20191003_161009_zv.jpg

20200111_145649_zv.jpg

20200111_163850_zv.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@RÁFEK: ahoj, byl by si tak hodny a poradil, jak si toho docilil? Hlavne te zmeny, ze po nastartovani zustane posledni ulozena volba na LA. pak jeste potrebuji ulozeni jizdniho profilu sport i po nastartovani, vcds mam, tak bych to chtel zkusit sam, ale ztim jsem jen ten lane assist trvale vypl, i to je reseni, ale tim, ze se jedna o sluzebaka, uvedl bych to do stavu, kdy mohu auto ze dne na den zase vratit. Diky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Drapa postup je následující:

A5 - Přední snímač asistenta jízdy

- 07-kódování

- Byte 14

Bit 2-3 změnit na 08 Perso_HC,Last_setting

 

image.thumb.png.a48715a48c39adb7e923083236a622c2.png

 

Co se týče paměti jízdních profilů tak nemohu sloužit, ptž moje Scala je nemá. Tak nemám na čem zkoušet.

 

@csabac na dobu trvání to nemá vliv, je to stejné. Nejsem si jist zda-li je to vůbec možné změnit.

 

@slots s FA nemám žádný problém tak mi nevadí, že je zapnutý pořád.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, chcem sa informovat ci moze byt problem so zarukou po tychto upravach, mam 3000km prejdenych a a ten adaptivny line asistant by sa mi hodil, som nan nauceny z Golfu7, a pretocenie budikov po starte by sa mi tiez pacilo =D.... otazka je  ci pridem o zaruku alebo si to mozem poziadat spravit v autorizovanom servise. Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci něco dokódovat, ale ne za hrůzný prachy, nakontaktoval jsem si mechanika ze značkovýho servisu co má jednak vhodnou diagnostiku a druhak licenci, takže dostaneš glejt a nedostaneš se do problému s nějakým uznáním záruky. Zatím ladíme kdy to spácháme.

Až bude hotovo podám info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

pokud by někdo chtěl změnit grafiku budíků na virtualním kokpitu, tak za pomocí OBDeleven (verze PRO) to jde dle tohoto postupu:

 

- Digital Dash RPM/Speedo Gauge Themes
1. Control Unit 17
2. Adaptations
3. Tube_version: Choose version (Variant_3 is "sport"; Variant_0 is "original")

 

a vypadá to takto:

scala virt variant_3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

mě totiž děsně štvalo, že se po každém nastartování zase zapl a pořád jsem ho přes MF volant musel vypínat... nenašel jsem, jak to uložit a tak jsem ho prostě odkódoval, aby tam vůbec nebyl :-) to adaptivní vedení vozidla je lane assist pokud se nepletu a byl tam od výroby...

 

světla jsou něco jiného, s denním svícením to stačí a je to takové ozvláštnění, mohl jsem zapnout i ty kraje, ale takhle je to originálnější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA změnil název na Scala kódování VCDS
  • Pawouk změnil název na Scala kódování

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...