Přejít na obsah

Scala kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

Používám OBDEleven. Co jsem pochopil, tak jsou dvě verze softwaru. Jedna končí písmenem R, druhá S. Pro ČR tam nahrávají tu verzi s R, kde není možné čtení značek aktivovat. Někdo psal, že chybí parametry v kameře, který tam obd11 nebo vcds nahrát nejdou, takže asi smůla no. :)

Nicméně přijde mi jedna věc, po aktivaci se objevila v navigaci v nastavení položka čtení dopravních značek. Po zapnutí se v navigaci ukazuje mnohem víc značek - přechody, křižovatky, zatáčky, rychlosti, zákaz předjíždění apod, někdy to ukazuje i 4 značky najednou. Funguje vám navigace taky tak? Přijde mi, že to dříve ukazovalo jenom rychlost, a to ještě jen když se jelo rychleji než je povoleno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Editováno: , autor: chaosrx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@chaosrxNavigace mi ukazuje značky - rychlost, přechody, zákazy předjíždění  (i více vedle sebe) už od začátku, možná po nějaké aktualizaci map. Zatáčky a křižovatky jsem si nevšiml, zaměřím se na to a dám vědět. V navigaci mám zaškrtnutou položku "Zobrazování dopravních značek".

Editováno: , autor: Kolacek12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklápění zrcátek bude asi závislé na výbavě ne? Dokodovat to jde, ale pokud nebude motorek, nebudou sklapena zrcátka.

To sklápění zrcátka při couvání by mě také zajímalo, zatím jsem na to nenašel odpověď ale. Někdo tady psal, že to má jako položku v menu dokonce. Nezkoušel jste někdo?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

V tomto vlakne v predchozich prispevcich se pise, ze lze kodovanim dosahnout toho, ze po vypnuti a zapnuti vozu si Lane Assist bude pamatovat posledni volbu. Tim si clovek muze nastavit, ze Lane Assist nebude po kazdem startu vzdy zapnuty. Zkousel to takto jiz nekdo nakodovat a opravdu to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz: Slo by u Scaly Ambition s obycejnou zakladni kamerou ve skle pro Lane Assist (bez funkce automatickeho prepinani dalkovych svetel), bez virtualniho kokpitu (pouze Maxidot) dokodovat cteni dopravnich znacek? Pokud ano, tak by se zobrazovaly cernobile na Maxidotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou same dobre zpravy :)

Mel bych taky dotaz:

mam M6 s ACC a velmi mne obtezuje, kdyz vyradim,

tak ze na mne zacne Intotainment "blinkat" a nadavat,

abych si dal pozor na polohu radici paky

...

chapu, ze to ma vyznam u DSG, ale u manualu?

...

a ted ten dotaz: da se to vypnout?

dekuji

ml_3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, ferda25 napsal:

ano

ferda25: Jeste bych mel upresnujici dotaz. Tim, ze se dokoduje cteni dopravnich znacek, tak se nekde v menu infotainmentu (predpokladam v Nastaveni) po novu objevi nove polozky neco jako 'cteni znacek zapnuto' a 'cteni znacek vypnuto'? Ve ktere jednotce se to koduje? Primo v kamere? Diky predem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA změnil název na Scala kódování VCDS
  • Pawouk změnil název na Scala kódování

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...