Přejít na obsah

Scala kódování


ferda25

Doporučené příspěvky

Dotaz na Kerase

Zdravím, díky za návod - vyzkouším. Chtěl jsem se ještě zeptat jestli umíš (a jak se to dělá) vypnout to otravné pípání při otevřených dveřích a nastartovaném motoru.

Jak si prosím naprogramoval zobrazení rychlosti větráku při klimě zapnuté  na Auto Díky za odpověď. Tomáš

Editováno: , autor: tom_6572
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pípání vypínám stisknutím kolečka pro ovládání hlasitosti. S tím AA to ale žádná senzace není a problém není rozhodně v pásmu ani v kanále. Na Samsungu s androidem 10 fungoval bezdrátově stejně spolehlivě jako carplay a to na 5GHz 153k, ale po aktualizaci na a11 je všechno jinak a to u všech značek aut i telefonů, stačí projít komunutní fóra googlu, problém je u nich. Je fajn, že to podle návodu jede, ale rozhodně to není univerzální všemohoucí rada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, jo bohužel to jsme my, Češi!!!☹️

 

Pípání nevím, neřešil jsem... 
Třeba někdy na to mrknu. 


Tady máš ty rychlosti větráků je to fakt dobrá fíčurka... 

jednotka 08
Kódování 07
kalkulačka pro dlouhé kódování 
Byte 11
bit 0-1
volba 01 zobrazit

Dělám to v CZ verzi 20.4
Funguje skvěle a stabilně. 
Ne jako dřív, kdy se musela často používat AJ verze. 

V AJ je to BLOWER DISPLAY IN AUTO OPERATION – ACTIVATED

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wormene to já přece dávno vím. 

neboj se. 

Je problém v kanále a to velkej!

Tohle právě zprovozní na hodně obyčejnech mobilech AA bezdrátově. Buď nemaj 5GHz nebo když mají tak nevidí ten "atypický" kanál tudíž ani wlan auta. 

Ty vysoké kanály umí jen některé mobily. A je jich hodně málo. Některé Samsungy, Pix něco... nevím už, a iPhone. 

 

Nejlepší je, když se člověk ptá, tak nikdo neodpoví a neporadí!!!

Teď ale najednou víš, že to není žádná senzace🤣🤣🤣

No nic.

 

Pro mě to senzace tedy je a doufám, že i pro hodně dalších😉

Přitom je to taková blbost to nakodovat. Že ano kluci. 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nějaká blbost s tím kolečkem ne? 

To ovládá mutnutí repráků.

Ani kolečko na volantu to nevypne. 

To pípání jde z nějakýho pieza z palubky. 

Mě to kolečkem na rádiu tedy také vypnout nejde. 

 

Mohu to vypnout když zmáčknu na fofrklacku to tlačítko. Mám DSG.

Přišel jsem na to náhodou.

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Nevíte jak bych se vcds klonem dostal do jednotky 17 přístrojová deska - konkrétně korekce ukazatele spotřeby a dojezdu? 

Security access kod 47115 to vezme, ale stejně korekci nepřijme. 

7mi místý pin ten nevím kde vzít. 

 

2. to samé přístup do jednotky 5F autoškola a green info. Také jednotka nepřijme změnu. 

 

Děkuji 

Editováno: , autor: keras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když otevřeš dveře, tak se na displeji ukáže symbol auta s otevřenýmá dveřma a pípá, že je nastartováno, když stiskneš pravý kolečko, zmizí to auto s otevřenýma dveřma a ukážou se údaje PP, nebo ani to ne? mně napřed zmizí to auto a druhým stiskem přestane pípat, takhle jsem to měl i na předešlým autě, krom pípání, proto mě napadlo to zkusit. mám MR2020 a Swing a naštěstí nepípám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkusil a fuguje to :-))

Když otevřu dveře s nastartovaným motorem tak se na displeji ukáže symbol auta s otevřenýma dveřma a začne pípat, Když zmáčknu pravé rolovací tlačítko na volantu, tak se nejdříve vypne pípání a při druhém zmáčknutí zmizí auto na displeji. Díky moc, to pípání je hrozně otravný, Mám Scalu 11/20 Bolero. Tomáš

Editováno: , autor: tom_6572
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
V 29. 5. 2020 na 23:12, Drapa napsal:

Leuchte23SL HLC7 a nastavení Dimming_CD_23 - nová hodnota 100 a Light Function_C_23 dat na Tagfahrlicht a Leuchte24SL HRA69 a zase Dimming_CD_24 dát na 100 a Light Function_C_24 na Tagfahrlicht, ale nemam presne poznaceno, ktere to byly, zkousel jsem a sledoval jsem, ktera svetla se budou rozsvecovat.

Zkoušel už někdo tento postup? Jde o svícení vnitřních zadních světel při denním svícení. Díky.

Editováno: , autor: Kolacek12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • PTiCA změnil název na Scala kódování VCDS
  • Pawouk změnil název na Scala kódování

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...