Přejít na obsah

Jaké nové turbo?? BXE


celeston

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...

Octavia II 1.9 Tdi PD BXE 2007 

 

Zdravím, 

Odchazi mi turbo a premyslim jake koupit. Do meho modelu se davali bud Garrett nebo KKK. Premyslim ale ze bych nahradil moje seriove turbo za TSB165 nebo TSB180. Chci dosahnout jen cca do 160HP do budoucna. Ale proto ze mam pred sebou vymenu turba tak chci vyuzit moznosti rovnou koupit hybrida. Na aute je vse seriove. Ani zadny chip. Vse bude az po turbu. Jen me zajima. Cetl jsem ze TSB165 a TSB180 je plug and play. Pasuje tam misto serioveho bez uprav. Jde mi jen o to, jestli po vymene turba za TSB budu muset upravovat soft nebo staci strcit klicek a auto pojede jak se serii nebo proste trochu lip. Nejde mi o to abych hned mel 160hp. Jen se ptam jestli pri vymene staci nastartovat a auto bude jezdit normalne nebo se musi upravit soft aby auto jelo a turbo tlacilo. Dekuju za pripadne odepovedi :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...