Přejít na obsah

nefunkčí zásuvky 12V v předu i vzadu Superb II


RamiDc

Doporučené příspěvky

 Zdar pánové , možná to tu někde bylo, ale nemůžu to najít !!!  Mám Supa II 2014  a praskla mi pojistka na osvětlení a zásuvky v kufru, tu jsem vyměnil  ( pojistka praskla, když jsem zjišťoval zda mám dobře kostru na zásuvce tažnýho - celokovová zkoušečka :-(  )  a potom jsem zjistil že nefungujou cpuvací senzory a když jsem chtěl nabít telefon tak že jsou i obě zásuvky bez !!  Někde jsem četl, že to je napájené přes relé, ale nemám žádné schena, můžete prosím poradit.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám stejný problém, měnil jsem roletku u ruční brzdy a musel ven celý středový tunel , po sestavení a komplet zapojení jsem zjistil že my nejdou ve předu ani vzadu obě zásuvky. Pojistka vyměněná ale stejně nejde, ta původní ani nevykazovala prasknutí, je asi OK , a udajně je i pojistka na zásuvky v motoru ,ale tam není schéma, tak nevím kterou vyměnit .... Superb 2 před FL 2013 nafta 125 kw 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...